+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Тур в Карпати зі Львова Мандрівка в Карпати на 7 днів


Тур в Карпати зі Львова на 7 днів! На Вас чекають: екскурсії по Яремче, водоспади, Буковель, Манявський монастир, підйом на Говерлу, похід на полонину в Яремче. Екскурсії до Коломиї та Верховини - двох карпатських столиць.

Пропонуємо індивідуальний відпочинок у Карпатах зі Львова чи будь-якого іншого міста. Не знаєте куди податись із сім’єю на відпочинок? Приїзджайте в Карпати!
Красива природа, гарні пейзажі, тиша, затишок і комфорт, цікаві екскурсії в Карпатах – це те, що ми можемо Вам гарантувати.

Програма туру в Карпати:

1 день – прибуття до Яремче. У Яремче Ви можете дістатись поїздом, автобусом або власною машиною. Якщо ж Ви оберете громадський транспорт, радо допоможемо Вам з купівлею білетів.
Ночівля. Відпочинок.

2 день – пішохідна екскурсія «Яремче – перлина Карпат + скелі Довбуша»
Під час екскурсії по Яремче Ви відвідаєте водоспад Пробій – один з найповноводніших каскадних водоспадів в Українських Карпатах, заввишки 8 метрів.  
Побачите чарівні скелі Довбуша, що досягають висоти 20 метрів. Кажуть, колись тут мандрував і переховувався від ворогів сам Олекса Довбуш. А може він заховав десь тут свої скарби?
  Відвідаєте знаменитий сувенірний ринок, де представлені вироби народних ремесел: писанки, дерев'яні вази, шкатулки, тарілки та ложки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри.

3день – екскурсія «Водоспади та джерела»
Ви побуваєте у  найвідомішому гірсько-лижному курорті України  - на Буковелі. Тут Ви зможете покататись на підйомниках та оглянути захоплюючу панораму Карпат, якщо сприятиме погода, покупатись у озері.  
Наступна точка нашого маршрути – водоспад Женецький Гук , який вважається одним з наймиловидніших в Карпатах. Вода тут вільно спадає з висоти 15 метрів. Місцеві жителі назвали водоспад Гуком через шум, гул, що доноситься від нього.
Далі відвідаємо Труфанецький водоспад –  це найвищий водоспад у Закарпатті. Бурхливі води спадають з високих скельних обривів, висотою у 36 метрів.

4 день – екскурсія до Манявського скиту та водоспаду
Під час цієї екскурсії Карпатами Ви побуваєте в одному з найбільш відвідуваних паломницьких місць Західної України. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський” був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким ще в 1611 році.
Також  побачите Манявський водоспад заввишки 17 метрів, що знаходиться  неподалік від монастиря. В Маняві у XVII ст. маляр Йов Конзелевич створив т.з. Богородчанський іконостас, який дивом вцілів і знаходиться зараз у Львові в Національному музеї. Деякі джерела стверджують, що в Манявському скиті похований гетьман України Іван Виговський.
По дорозі також минатимемо руїни Пнівського замку 16 ст. та монастир Св. Іллі в Дорі.

5 день – Підйом на Говерлу
Ви здійсните підйом на  найвищу точку України, що знаходиться на висоті 2061 метр. Назва гори походить з мадярської мови й у перекладі означає "сніжна гора". Саме тому не варто дивуватися, якщо влітку Ви побачите сніг на вершині. Вершина Говерли - це невеликий плоский майданчик. Звідси відкривається ідеальна панорама на всі 360 градусів на весь Чорногорський хребет. Складність маршруту середня. Довжин маршруту 4.3 км. Тривалість підйому становить 3 години.

6 день – пропонуємо Вам поїздку на вибір:

1 варіан - екскурсія «Коломия та Шешорські водоспади»

Коломия -  один із туристичних центрів Прикарпаття. Це чудове місто, де є дуже багато старих кам'яниць ХІХ - ХХ століть. А відоме місто завдяки музею  «Писанка», що знаходиться у яйці, висотою 14 метрів. Цю споруду навіть занесено до Книги рекордів Гінесса, оскільки  коломийський пам'ятник є найбільшою писанкою у світі.
Також Ви відвідаєте Шешори  — велике гуцульське село, де знаходиться ще один миловидний карпатський водоспад – Шешорський Гук, заввишки 5 метрів.  Поруч з водоспадом є мінеральне джерело. Тут можна помилуватись мальовничими краєвидами і подихати чистим гірським повітрям.

2 варіант – екскурсія в Карпати «Верховина, життя і побут гуцулів»
Під час цієї екскурсії по Карпатах Ви відвідаєте Ворохту, що відома старими дерев’яними храмами. Окрім того, це центр підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону та лижних перегонів. Покатаєтесь на підйомниках, помилуєтесь навколишніми краєвидами та побачите базу тренувань українських спортсменів.
Далі Ви побуваєте на Кривопільському перевалі - одному з найвищих проїзних перевалів Карпат, заввишки 1013 метрів.
Наступним пунктом нашої мандрівки стане саме серце Гуцульщини – Верховина, колишнє Жаб’є. Тут Ви дізнаєтесь про життя і побут гуцулів. Саме тут знімали легендарний фільм «Тіні забутих предків», а Ви побуваєте у музеї, присвяченому йому. Також відвідаєте музей музичних інструментів Романа Кумлика. А також на Вас чекає музей-садиба Івана Франка в одному з найстаріших сіл Гуцульщини – в с. Криворівня. У музеї зберігаються меморіальні речі, якими користувався сам письменник.

7 день - Вільний від екскурсій день. Релакс відпочинок в Яремче. Виїзд додому.

 

Вартість туру в Карпати на 1 особу :

Мінімальна кількість – 2 особи:

Вартість при проживанні в садибі – від 2400 грн./особа

Вартість при проживанні в готелі – від 3950 грн./особа

 

У вартість входить:
-    Проживання у готелі за 6 діб.
-    Екскурсії відповідно до програми


У вартість не входить:

-    Добирання до Яремче
-    Харчування
-    Вхідні квитки до відвідуваних об’єктів
-    Особисті витрати

Вхідні квитки:
•    вхідний квиток в Музей Івана Франка – 10 грн/дор, 5 грн/дит
•    вхідний квиток в Музей музичних інструментів Романа Кумлика – 20 грн дор., 15 грн дит.
•    Тіні забутих предків – 15 грн дор., 10 грн дит.
•    Вартість підйомника у Буковелі  - 75 грн дор., 57 грн дит.
•    Скелі Довбуша - 10 грн дор., 5 грн дит.
•    Водоспад Гук – 10 грн дор., 5 грн дит.
•    Рекреаційний збір на Говерлі- 20 грн

 

Як дістатися зі Львова до Яремче?
Якщо Ви бажаєте дістатись до Яремче поїздом або автобусом зі Львова, пропонуємо наступні варіанти:

Поїзд зі Львова:

Львів Яремче Плацкарт Купе
15:53 20:51 87 грн./особа 126 грн./особа
Яремче Львів Плацкарт Купе
03:06 8:10 87 грн./особа 126 грн./особа

Поїзд з Києва:

Київ

Яремче

Плацкарт

Купе

16:53

8:28

192 грн./особа

327 грн./особа

Яремче

Київ

Плацкарт

Купе

15:10

6:14

192 грн./особа

327 грн./особа

Автобуси зі Львова:

 

 

 

Львів

Яремче

 

13:30

19:30

110 грн./особа

14:00

19:20

110 грн./особа

15:00

21:00

110 грн./особа

16:05

21:15

110 грн./особа

 

***  Якщо Ви вирішили повертатись з Яремче до Львова поїздом, врахуйте, що Вам потрібно буде доплатити за ще одну ніч відповідно до обраного виду проживання, так як поїзд Яремче-Львів відправляється о 3:06.

 

Замовити тур в Карпати зі Львова "Мандрівка в Карпати на 7 днів" можна:

За тел.:
(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше