+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Тур в Кам'янець-Подільський, Хотин та Кривче


Надзвичайно цікава мандрівка до Кам'янця-Подільського. Ви побачите дві середньовічні фортеці - в Кам'янці-Подільському та Хотині, поплаваєте на кораблику по річці Дністер та відвідаєте знамениту печеру Кришталеву. Маршрут екскурсія в Кам'янець-Подільський: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон р. Дністер - Хотин - Кривче - Львів.

Унікальна поїздка в Кам'янець-Подільський, Хотин та Кривче. Мандрівка буде цікавою як для дитячої шкільної групи, так і для дорослого колективу.

Програма туру в Кам'янець-Подільський:

1 день

6:00 – виїзд зі Львова до Кам’янця-Подільського.

9:00 – сніданок у с. Озерна (факультативно)

11:00-11:30 – приїзд до Кам’янця-Подільського. Екскурсія по Кам'янцю-Подільському.

Під час екскурсії по Кам'янцю Ви здійсните підйом стежкою на Нову фортецю. Перед вами відкриється панорама всього Старого міста і його старих частин. Можна заглянути до казематів Нової фортеці, прогулятися по її валах.

Далі відвідаєте Стару фортецю – візитну картку міста. Там можна: зазирнути до колодязя глибиною 40 м, уявити, як по колесу ходили солдати і викачували воду; уявити, як жилось боржникам у борговій ямі; провідати легендарного Робін Гуда -  Устима Кармелюка; відвідати експозицію польсько-турецької війни та послухати про війни; завітати до старости Потоцького; прогулятися коридорами і баштами; пошукати привидів в підземеллях.

Без паузи у фортеці не обійтись: за додаткову плату можна стріляти з лука й арбалета, чеканити монету, фотографуватися в рицарському строї і багато іншого.

Далі помандруємо до поселення Карвасари, де торгували купці. Тут знаходиться єдина дерев’яна церква в місті – Хрестовоздвиженської.

Далі Ви пройдете через Замковий міст, дізнаєтесь про оборонні споруди міста, казарми, Польську і Руську брами, Польські і Руські фільварки, Міські ворота. Тут можна зробити гарне спільне фото на фоні Старої фортеці.
Історія трьох громад середньовічного міста – української, польської, вірменської. Тринітарський та Домініканський костели. Вірменська площа. Будинок з дракончиком, Вірменська дзвіниця, храм св. Миколая.
Пл. Польський ринок, Ратуша, сувенірне містечко (можна придбати місцеві сувеніри на пам'ять), Вірменський колодязь Тріумфальна арка – місце бажань. Петропавлівський кафедральний костел, Марія на мінареті, пам’ятник Лаурі. Оглядовий майданчик з видом на дві фортеці.
Трошки вільного часу біля Ратуші, фото з пам’ятником туристу тощо.

14:30 –  завершення екскурсії по місту. Обід у центральній частині міста (факультативно). Вільний час в Кам’янці-Подільському. Купівля сувенірів.

16:30 – 17:30 – Переїзд в с. Врублівці. Поселення в готель.

18:30 – 19:30 -  круїз на кораблику по  Дністру, під час якого Ви побачите мальовничі та неймовірної краси пейзажі.

20:00 – вечеря у готелі.

2 день

8:00 – сніданок у готелі. Виселення

9:00 – виїзна екскурсія в Хотин та Кривче «Перлини Поділля».

На Вас чекає захоплююча подорож до фортеці Хотин та Кришталевої печери.

11:00 - прибуття до Хотина. Цю фортецю заслужено називають одним з семи чудес України. Вона розташована на березі річки Дністер – другої за довжиною в Україні. Її будівництво розпочалося ще у ХІІІ ст., а завдяки вигідному стратегічному положенню вона відігравала значну роль в історії України, Молдови, Польщі, Туреччини та Російської імперії і постійно переходила від однієї до іншої держави.
Прославила фортецю знаменита Хотинська битва 1621 р., коли під її стінами козаки завдали поразки турецькій армії.
Фортеця – улюблене місце кінематографістів. Тут було знято понад 50  стрічок, серед них «Захар Беркут», «Д’артаньян і три мушкетери».  Також в Хотині Ви зможете відвідати музей катувань.

13:00-14:00 - обід.

Переїзд до Кривче.

По дорозі до Кривче проїжджатимемо через с. Окопи Св. Трійці – колишню митницю Австро-Угорської імперії.

Ми пересікатимемо річку Дністер, яка утворює тут мальовничі вигини, та Збруч – річку, по якій проходив кордон між Австро-Угорською та Російською імперіями.

15:00 - Кривче. Тут  ми відвідаємоКришталеву печеру, що сформувалася у товщі гіпсових порід.

Її загальна довжина – понад 120 км, а довжина розвіданих ходів – близько 3 км.
17:00 - виїзд до Львова.
20:30 - повернення додому.

 

Вартість туру в Кам'янець-Подільський:

Вартість туру змінюється залежно від дат виїзду та кількості осіб в групі. Уточніть, будь ласка, вартість для Вашої групи у менеджера.У вартість входить:

- екскурсійний супровід

- транспортний супровід

- проживання в готелі в 3-4-місних номерах

- проживання 2ох супроводжуючих

- харчування (вечеря в перший день, сніданок в другий день)

- харчування 2ох супроводжуючих

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки: фортеця в Кам"янці 15 грн/особа, фортеця в Хотині 15 грн/особа, печера Кришталева в Кривче 15 грн/особа, круїз на кораблику по Дністру - 75 грн/особа (група до 20 чоловік), 50 грн/особа (при умові 21-30 чоловік).

Загально: 120 грн/особа (група до 20 чоловік), 95 грн/особа (група 21-30 чоловік)

- Особисті витрати

- Додаткове харчування.

 

Замовити "Тур в Кам'янець-Подільський, Хотин та Кривче" можна:

За тел.:
(032)253-48-70
Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше