+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Тур до Львова для закоханих Романтичне казкове Різдво у Львові


Пропонуємо Вам дводенний тур до Львова на Різдво! Адже що може бути кращим, ніж блукати з коханою людиною засніженими вулицями старого міста, насолоджуватись передсвятковою атмосферою і очікувати різдвяного дива у Львові.

Романтичне казкове Різдво… Проведіть його з коханою половинкою у Львові.

6 січня

Пропонуємо Вам взяти участь у романтичній екскурсії «Львів для закоханих»

Під час цієї екскурсії Львовом Ви почуєте захоплюючі історії кохання, свідками яких була львівська бруківка. Побачите загадкові кам’яниці та дворики, завітаєте у величні собори та храми. А також познайомитесь з різдвяними звичаями Львова. 

На завершення екскурсії по Львову пропонуємо Вам яскравий сюрприз!

Свята Вечеря.

Справжня Різдвяна казка у Львові настає, коли сходить перша зоря. Тоді довкола спільного Різдвяного столу збирається уся родина. Така вечеря, як на Різдво у галицьких родинах готується лише раз на рік – 12 пісних страв. Обов’язковими атрибутами свята, звичайно ж, є кутя, дідух – який обороняє помешкання від злих духів та коляда, якою вітаємо народження Ісуса. 

Пропонуємо і Вам взяти участь у традиційній Різдвяній вечері, посмакувати галицьких смаколиків, заспівати колядку. Вечерю для Вас накриють у затишних львівських кнайпах, щоб гарно відсвяткувавши Різдво Боже Ви могли насолодитись колядками на вулицях Львова. 

7 січня

Наступного дня пропонуємо Вам обрати екскурсію, яка Вам більше до вподоби:

«Львів з ароматом кави та шоколаду» - буде гарним доповненням до святкування Різдва у Львові. Ця екскурсія Львовом дозволить Вам відпочити і насолодитися святковою атмосферою у гарній компанії. 

Мабуть Ви уже знаєте, що львівська кава особлива. Поряд з архітектурою міста цей напій вважається другою візиткою Львова. Під час цієї прогулянки містом, Ви дізнаєтесь про особливі традиції кавування у Львові, про найвідоміші львівські кав’ярні та кнайпи. Деякі з них ми відвідаємо і Ви зможете пригоститися філіжаночкою запашної львівської кави, а також довідаєтесь про місця, де любили відпочити знамениті львів’яни.

Або «Шевченківський гай та Личаківський цвинтар»

Ніде не святкують у Львові Різдво краще і колоритніше, ніж у Шевченківському гаї! Це музей під відкритим небом, який створює ілюзію українського села. Тут знаходяться чудові дерев’яні будиночки і церкви, з усіх хат лине коляда і відбуваються різні майстер класи. А ще протягом цієї екскурсії у Львові Ви зможете ознайомитись з дерев’яною архітектурою і прогулятись мальовничим парком в обіймах коханої людини.

На продовження екскурсії Львовом можемо завітати на Личаківський цвинтар - прогулятись його романтичними алейками. Личаківський цвинтар це красиве місце, яке замість сумних думок, занурить Вас у стан спокою і гармонії. Цей меморіальний музей під відкритим небом визнаний один з найгарніших у Європі.

 

Вартість «Романтичний тур для закоханих «Різдвяна казка у Львові»:

Ціна залежить від обраного закладу для святкування Святої Вечері:

Ціна на 2-х осіб з Святою Вечерею у пабі «Білий Лев» - 1300 грн./пара

Ціна на 2-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Грушевський» - 1500 грн./пара

Ціна на 2-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Вежа крамарів» - 1690 грн./пара.

  

У вартість входить:

- Екскурсія «Львів для закоханих»

- Екскурсія на вибір «Львів з ароматом кави та шоколаду» або «Шевченківський гай та Личаківський цвинтар»

- Свята Вечеря у Львові

- Романтичний подарунок.

 

У вартість не входить:

- Проживання

- Вхідні квитки.

 

Замовити «Романтичний тур для закоханих «Різдвяна казка у Львові» можна:

За тел.:
(032) 253-48-70

Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 


Екскурсовод по Львову Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше