+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Тур до Львова чоловічою компанією


Хочете відпочити чоловічою компанією і не знаєте де це краще зробити? Беріть своїх найліпших колєг і приїжджайте до файного міста Львова! Цікаві екскурсії, пиво, кримінал і… навіть втеча з в’язниці… Незабутні враження Вам гарантовані.

Група - 5 осіб.

Хочете відпочити чоловічою компанією і не знаєте де це краще зробити? Беріть своїх найліпших колєг і приїжджайте до файного міста Львова! 

Цікаві екскурсії, пиво, кримінал і… навіть втеча з в’язниці… Незабутні враження Вам гарантовані. 

Програма туру до Львова:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Екскурсія « Вулички старого Львова»

Це найпопулярніша екскурсія Львовом, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста - кін. XVIII-поч. ХІХ ст. Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну пам'ятку архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачите деякі місця зйомок фільму "Д'артаньян і три мушкетери", зокрема місце дуелі Д'артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам'ятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, пам'ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, провинахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Константина Корнякта та смерть Івана Підкови. 

Обід. Екскурсія «Львівське пиво – то є кляса!»

Пивна екскурсія містом. Ви дізнаєтесь про особливості львівської пивної культури, побуваєте у єдиному в Україні Музеї Пивоваріння, і в ньому Вас почастують пивом! Ви дізнаєтесь про найпопулярніші кнайпи, де можна скуштувати найкращого львівського пива, про технологію його виготовлення, та львівських батярів – затятих пияків і шукачів пригод, образ яких зараз надзвичайно популярний у Львові.

2 день

Обід. Екскурсія « Кримінальний Львів»

Під час цієї екскурсії по Львову Ви дізнаєтесь про захоплююче кримінальне минуле середньовічного Львова. Ви довідаєтесь про те, як раніше виглядали львівські в’язниці і за що туди відправляли, про корупцію у Львові та найвідоміших львівських можновладців, які нею займалися, про випадки вуличного хуліганства, витівки львівської богеми, діяльність банків у Львові та фінансові махінації львівських лихварів, панянок у червоному та будинки розпусти у Львові, про львівських кишенькових злодіїв, професію ката, батярів, вбивства з політичних мотивів та еволюцію львівської міліції. Ви побуваєте на вулиці червоних ліхтарів Львова, місцях катувань та ув’язнень, у найбільш кримінальному районі Львова кін. 19 – поч.. 20 ст.  Ця екскурсія по Львову перенесе Вас з центральної частини міста до більш звичних для самих львів’ян районів та менш популярних серед туристів районів Львова, в яких Ви зможете познайомитись з його кримінальним минулим. На завершення пропонується дегустація настоянки.

Квест втеча з в’язниці.

Ви опиняєтесь у райвідділі міліції за підозрою у злочині, якого не скоювали. У вас є лише 60 хвилин, щоб втекти та уникнути в'язниці. Відчуйте на собі, що значить вибратися з пастки. Це дуже цікаве і незвичайне проводження часу у компанії справжніх чоловіків!

 

Вартість туру на 1 особу (для групи 5 осіб):

При проживанні у хостелі – від 585 грн/особа

При проживанні у готелі – від 715 грн/особа

 

Замовити "Тур до Львова для чоловіків" можна:

За тел.:

(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше