+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Сімейний тур до Львова на Різдво Різдвяна містика у місті Лева


Різдво – це сімейне свято. Тож пропонуємо його відсвяткувати у колі сім’ї у Львові! Пропонуємо Вам дводенний тур до Львова на Різдво з сім’єю! Засніжені вулиці старого міста, коляда, яка лунає звідусіль, смачні пампухи на львівському ярмарку та Дідух на одній з центральних площ Львова – це все переповнить Вас незабутньою феєрією емоцій та радощів.

6 січня

Пропонуємо Вам взяти участь у екскурсії Львовом на Ваш вибір:

«Львів дитячими очима» - так як у Львові Ви відпочиваєте сім’єю, ця екскурсія буде цікавою і для дорослих, і для малечі. 

Починається вона з прогулянки по історичному центру – навколо площі Ринок. Тут ви відчуєте себе у справжньому середньовічному місті – навколо будинки XVI – XIX століть, висока міська Ратуша, на яку буде можливість піднятись, фонтани та стара бруківка. Ви почуєте захоплюючі історії і легенди про площу Ринок, побуваєте у будинку який живе своїм власним часом і побачите диковинного звіра… А якщо Вам, все-таки, бракуватиме оптимізму, Ви зможете зарядитись ним від пам’ятника львівській посмішці.

Інший варіант екскурсії по Львову – це «Львів з ароматом кави і шоколаду».

Якщо Ви хочете провести Різдво у Львові у більш легкій та ненав’язливій атмосфері – ця екскурсія для Вас. Адже що може бути краще, ніж філіжанка ароматної кави у Львові у морозний ранок? А для дітей – гарячий шоколад!

Під час цієї прогулянки містом, Ви дізнаєтесь про особливі традиції кавування у Львові, про найвідоміші львівські кав’ярні та кнайпи, а також довідаєтесь про місця, де любили відпочити знамениті львів’яни.

Вечір.

Свята Вечеря у Львові святкується особливо. Це вечір, коли сім’я збирається разом забуваючи про усі негаразди та турботи. Пропонуємо і Вам відсвяткувати народження Ісуса у приємній тихій атмосфері в очікуванні дива. 

Святкову вечерю для Вас підготують у затишній львівській кнайпі в центрі міста. На Вас чекатимуть 12 традиційних пісних страв, кутя – символ здоров’я, духовного багатства, щастя та наснаги усіх, хто її скуштує, ну і звичайно ж, колядки, якими вітатимемо народження Ісуса. 

А після Вечері, Ви зможете ще раз пройтись засніженими вуличками міста, і, навіть, зустріти Вертеп та поколядувати разом з ним. 

7 січня

Наступного дня пропонуємо познайомитись з потаємним світом Львова і запрошуємо Вас взяти участь в екскурсії «Підземний Львів».

Першим на нашому шляху є екскурсія у підземелля Єзуїтського костелу 17 ст., яке використовувалось монахами єзуїтами у їхніх потребах, та підземелля 14 ст. – це залишки колишнього будинку, на підвалинах якого пізніше побудували храм.

Також побуваєте у найстарішій діючій аптеці Львова «Під чорним орлом», яка діє уже понад два з половиною століття. Тут облаштована лабораторія середньовічного вченого-алхіміка, а в підземеллі аптеки колись знаходився справжній винний погріб та зберігали різні препарати та протиотрути. Відвідаємо також підземелля, де «наче б то» протікає річка Полтва та інші знамениті підземні проходи міста Лева. 

 

Вартість туру «Різдвяна містика у місті Лева»:

Ціна на тур до Львова на Різдво залежить від обраного закладу для святкування Святої Вечері:

Ціна для сім’ї з 3-х осіб з Святою Вечерею у пабі «Білий Лев» - 1450 грн./3 особи

Ціна для сім’ї з 4-х осіб з Святою Вечерею у пабі «Білий Лев» - 1650 грн./4 особи

Ціна для сім’ї з 3-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Грушевський» - 1750 грн./3 особи

Ціна для сім’ї з 4-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Грушевський» - 2050 грн./4 особи

Ціна для сім’ї з 3-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Вежа Крамарів» - 1835 грн./3 особи

Ціна для сім’ї з 4-х осіб з Святою Вечерею у ресторані «Вежа Крамарів» - 2030 грн./4 особи

 

У вартість входить:

- Екскурсія на вибір: «Львів дитячими очима» або «Львів з ароматом кави та шоколаду»

- Екскурсія «Підземний Львів»

- Свята Вечеря у Львові.

 

У вартість не входить:

- Проживання

- Вхідні квитки.

 

Замовити тур до Львова "Різдвяна містика у місті Лева" можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02
+38 (098) 343-58-23 

Екскурсовод по Львову Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891
Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше