+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Сімейний тур до Львова на Новий Рік Новорічна казка у Львові


Пориньте у зимову казку міста Лева усією родиною! Здійсніть незабутню подорож, від якої будуть в захваті і діти, і дорослі. Новий Рік у Львові подарує Вашій родині святковий настрій і залишить теплі спогади надовго.

Програма дводенного новорічного туру до Львова:

1 день

Екскурсія «Львів дитячими очима»

Якщо Ви бажаєте подарувати своїй дитині казку і поринути в загадкову атмосферу свята, то ми пропонуємо до Вашої уваги саме цю екскурсію по Львову, яка проводиться у доступній формі для діток, для того щоб викликати незабутні враження про казкове зимове  місто Лева. Ви почуєте захоплюючі легенди про площу Ринок, побуваєте у будинку який живе своїм власним часом, а також побачите диковинного звіра. У Вас буде можливість зануритись у підземний світ, а також оглянути захоплюючу панораму зимового міста з висоти пташиного польоту. Під час екскурсії Львовом Ви побачите будинок Пір року і драбинку, яка з’єднує небо з землею… Також Ви відвідаєте місця, де роблять найсмачніший у Львові шоколад та карамель. А на завершення екскурсії по Львову пропонуємо Вам смачний майстер-клас (на вибір).

Новорічна вечеря. На Вас чекатиме прекрасна святкова атмосфера.

2 день 

Наступного дня пропонуємо обрати екскурсію, яка Вам ближче до душі:

«Екскурсія у Підземелля Львова»

На другий день у вас буде можливість зануритись у дивовижний підземний світ міста Лева, довжина якого становить приблизно 100 кілометрів.  Під час цієї екскурсії по Львову Ви відвідаєте найвідоміші львівські підземелля, які знаходяться під єзуїтським костелом. Далі ми прямуємо до підземель аптеки-музею, які колись слугували винним погребом. По дорозі відвідуємо лабораторію алхіміка. Наступним об'єктом нашої екскурсії Львовом є найстаріші підземелля Львова, що знаходяться у підвалах колишнього домініканського монастиря і відносяться до ХІІІ ст. Ми побуваємо у підземеллях княжих палатів. Тут Ви почуєте захоплюючі історії про Гальшку Острозьку, дружину князя Лева Констанцію, цікаві історії про діяльність домініканського ордену у Львові та багато іншого. На завершення екскурсії у Львові можна випити філіжанку кави в одній із львівських кав'ярень, яка звичайно ж знаходиться у підземеллі. 

Або «Екскурсія Кавово-шоколадний Львів»

Львів - це те місто, де ніхто не може уявити свого життя без філіжанки запашної кави та чоколядки. Адже кавово-чоколядові традиції поселились у місті ще в австрійські часи. Ще й до сьогодні львів'яни запрошують один одного "на каву" якщо потрібно щось обговорити та приносять чоколядку як знак вдячності за послугу. Це не дивно, адже саме львів'янин Юрій Кульчицький навчив австрійців пити каву у XVII ст. А наприкінці XVIIІ ст. австрійці принесли з собою моду на кавування до Львова. З тих часів кав'ярні і цукерні, шоколадні у Львові виникають на кожному кроці. Саме кав'ярні у ХІХ ст. стають прихистком для львівської богеми. Тут художники малювали картини, а письменники писали твори. Тут творилась історія міста і з ними пов'язане життя найвідоміших львів'ян. Під час цієї екскурсії Львовом Ви почуєте про найвідоміші львівські кнайпи та кав'ярні, побачите найцікавіші заклади сучасного Львова, відвідаєте деякі з них та скуштуєте львівської кави та шоколаду. На завершення екскурсії по Львову пропонується зайти на філіжанку кави у львівську кав’ярню. 

 

Вартість дводенного новорічного туру до Львова з сім’єю:

Ціна залежить від обраного Вами закладу для святкування Нового Року:

Ціна на 3-х осіб (2 дорослих + 1 дитина) , включаючи Новорічну ніч у ресторані «Вежа крамарів» - 3350 грн

Ціна на 4-х осіб (2 дорослих + 2 дітей), включаючи Новорічну ніч у ресторані «Вежа крамарів» -  4450 грн

  

У вартість входить:

- Екскурсія «Львів дитячими очима»

- Екскурсія на вибір «Львів з ароматом кави та шоколаду» або «Підземний Львів»

- Новорічна ніч у Львові

 

У вартість не входить:

- Проживання

- Вхідні квитки.

 

Замовити святковий тур до Львова з сім'єю: "Новорічна казка у Львові" можна:

За тел.:
(032) 253-48-70

Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 


Екскурсовод по Львову Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше