+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія в Карпати - Скелі Тустань та Водоспад Кам'янка


Під час цієї одноденної подорожі ми відвідаємо наймальовничіші куточки Львівських Карпат - скельні комплекси в Тустані та захоплюючі місцини Національного парку "Сколівські Бескиди". На Вас чекає екскурсія в Тустань та на водоспад Кам'янка.

Тривалість екскурсії в Тустань - 10 годин.

Перша зупинка нашої екскурсії в Карпати – це Національний Природний Парк Сколівські Бескиди. Ми відвідаємо водоспад Кам’янка заввишки  7 м, а також здійснимо похід до Мертвого озера, яке знаходиться в дуже мальовничій місцині, побуваємо біля скелі, з якої стікає три джерела води з абсолютно різними смаками. Під час екскурсії на водоспад Кам'янка уважно стежте за дітьми та будьте обережні, адже каміння на річці слизькі і можна шубовснути у воду.

Наступна зупинка нашої екскурсії скелі Тустань - пам'ятка архітектури ІХ-ХІІІ ст. - улюблене місце відпочинку Івана Франка. Спочатку ці скелі використовувались як язичницьке капище. Пізніше тут була давньоруська прикордонна фортеця, через яку експортували сіль, видобуту в Дрогобичі. Саме соляна митниця й дала назву фортеці "Тут стань" - зупинись і заплати мито. Оскільки фортеця була дерев’яною, то на превеликий жаль не дійшла до наших часів. Але завдяки наявній інформації про вигляд неприступної твердині в майбутньому вона буде відтворена.

Під час прогулянки по скелях Ви побачите як виглядала колись могутня та неприступна фортеця Тустань, відчуєте середньовічну атмосферу періоду Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Ви також матимете змогу помилуватися карпатськими краєвидами та унікальним скельним комплексом, вік якого 55 млн. років .

Якщо екскурсія проводиться за індивідуальним замовленням, можна також додати зупинку в Розгірче, де знаходиться знаменитий скельний монастир X- ХIII-XIV ст. Ця територія була заселена ще з давніх давен, і ймовірніше всього спочатку скелі використовувались для язичницьких обрядів, а потім для християнських.  Тут чітко видно сліди титанічної людської праці. У скелі вирізьблені вікна, двері, а також сходинки, якими можна піднятись на вершину монастирського комплексу і оглянути чудови панораму на навколишню місцевість. Цей монастир знаходиться на пагорбі і захований у лісі від пильного ворожого ока. Мабуть він слугував також потужною оборонною фортецею.

Екскурсія в Тустань проводиться щодня з 9:00 до 19:00 за попереднім замовленням.

 

Замовити екскурсію можна за тел:


+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше