+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія Секрети виноробів


Екскурсія на Закарпаття на фестиваль вина в Мукачево. Сир та вино - це речі, які одразу ж асоціюються з Закарпаттям. Закарпаття - це унікальний край, який дає можливість поєднати краєзнавчий відпочинок з гастрономічним. Замки, монастирі, дегустації і захоплююча природа.

Чи знаєте ви, що у кожного римського воїна в поході при собі обов'язково була фляга зі спеціальним напоєм, який називався ПОСК - суміш води і вина в рівних частинах? Історики запевняють - саме в ті часи, коли сучасне Закарпаття було дальним кордоном Римської імперії, тут була посаджен першіа виноградна лоза.

Запрошуємо вас скористатися унікальною можливістю доторкнуться до таїнства створення дивовижного напою, ім'я якому - Вино!; Ознайомитися з історією виноробства на Закарпатті, дізнатися основні достоїнства Закарпатських вин, а також відвідати фестиваль "Червоне ВИНО 2013". Під час туру заплановано відвідання одного із заводів Закарпаття, де ви ознайомитесь з технологічним циклом виробництва вина: пройдете весь шлях створення цього напою, від виноградника до готового вина. Вас чекають також старовинні винні підвали, що розмістилися в рукотворних печерах 16 століття. Ви проведете цілий день у святковій атмосфері фестивалю "Червоне ВИНО" - справжнього свята: з колядками, ряженими, призами і, звичайно, з дегустацією закарпатського вина. Різноманітність сортів вин, оригінальність бочок і пляшок здатні здивувати і задовольнити найвибагливішого гурмана. У вас буде можливість придбати зразки вин, які найбільше сподобалися.

12.01

Зустріч на ж / д вокзалі Мукачева. Знайомство з екскурсоводом. Сніданок. Переїзд в Берегівський район на екскурсію, під час якої ви відвідаєте один із сучасних заводів Закарпаття, де ознайомитеся з технологічним циклом виробництва вина (пройдете весь шлях створення цього напою, від виноградника до готового вина). У вас буде унікальна можливість відвідати старовинні винні підвали, які розмістилися в рукотворних печерах 16 століття. Вони прорубані були в вулканічної скелі руками полонених турків. Завершиться наша екскурсія дегустацією закарпатських вин у підвалі, що знаходиться на пагорбі серед виноградника. По закінченню у вас буде можливість придбати зразки вин, які найбільше сподобалися. Час обіду (національна угорська кухня). Переїзд в Берегово. Оглядова екскурсія по центру міста, вільний час або факультативна програма: відвідування термального басейну "Жайворонок-Пачірта». Переїзд в Мукачево. Факультативне відвідування «Кельтського двору під Ловачкою» - ще один старовинний підвал довжиною 45 метрів, розташований біля підніжжя гори Ловачка. Ви спробуєте напої, які можна віднести до розряду екзотичних на території Закарпаття: бренді, сидр і різні види настоянок і «паленки».Переїзд в готель. Поселення. Вечеря. Вільний час.

2 день - 13.01

Сніданок. Вільний час. В 13:00 Офіційне відкриття фестивалю "Червоне ВИНО 2013" Центр Мукачева перетвориться на своєрідний ярмарок, де будуть розміщені палатки (лавки), в яких будуть виставлені бочки з вином. Гостям буде запропоновано вино на будь-який смак: біле, червоне і рожеве; з корицею і медом, а також з пляшки, бочки, діжки, термоса. Перерахувати всі сорти, представлені на конкурсі-фестивалі "Червне ВИНО 2013", також важко, як спробувати напій у кожного виробника. Крім традиційних для Закарпаття сортів - Ізабелла, Лідія, Кадарка, Сапераві і Каберне, на фестивалі також будуть представлені вина з європейських сортів винограду, таких як Цвайгелт, Трамінер, Черсегі Фюсереш, Іршаі Олівер, Мускат, Мюллер Тургау (Ознайомтеся з фотозвіт минулорічного фестивалю

" Червоне ВИНО 2013 "). Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

3 день - 14.01

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію «Ужгород зі смаком кави» - Кава... Ароматна і підбадьорлива ... без неї просто неможливо уявити собі початок нового дня. Як кажуть в Ужгороді: «Все починається з кави: ранок, побачення, робота». Під час екскурсії ви дізнаєтесь про ще одну з традицій Закарпаття, прогуляєтеся вулицями міста, заглянете в Ужгородські дворики, дізнаєтеся, як з'явилася кава. Легенди. Історія та традиції. Тріумфальний шлях кави. Історія еспресcо. Історія віденської кави. Легенда про народження капучино. Кава як ліки. Кава і конфлікти. Хто придумав розчинну каву. Таємниці кавового ворожіння, а також, де і коли з'явилися перші кав'ярні в Ужгороді; дізнаєтеся, що означає вислів: "піти на кавочку", і познайомитеся з дивовижною історією самих маленьких пам'ятників України. По закінченні екскурсії надається вільний час або факультативно дегустація кондитерських виробів знаменитого закарпатського шоколатьє Валентина Штефаньо. Штефаньо, це - любов, в шоколаді.

 Переїзд на ж / д вокзал міста Ужгорода.

 

Ціна: уточнюйте у менеджера.

 

У вартість включено:

 - Нічліг (2 ночі);

 - Харчування (3 сніданки, 1 обід (12.01.13);

 - Медична страховка;

 - Дегустація вина;

 - Екскурсійне обслуговування у відповідності з пропонованою програмою;

 - Транспортне обслуговування згідно з пропонованою програмою.

 

 Додатково оплачується:

 - Харчування під час екскурсійних поїздок (обід, вечеря);

 - Вхідні квитки на відвідувані об'єкти;

 - Факультативні екскурсії, рекомендовані програмою.

 Екскурсія по Закарпаттю проводяться за попереднім замовленням.

 

Замовити екскурсію на Закарпаття можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Соломія:
+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 

Гід Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше