+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія по Львову Личаківське передмістя Львова


Ця екскурсія по Львову познайомить з перлинами архітектури колишнього львівського передмістя. Непопсова екскурсія для тих, хто добре знає Львів.

Тривалість екскурсії – 3 години

Ця екскурсія по Львову розрахована на тих людей, які у місті не вперше, або вважають, що побачили вже все варте уваги у Львові. Адже Львів - місто безмежне і його красу не можна сповна оцінити навіть живучи тут усе життя.

У Львові до сих пір є багато закутків та вуличок, які становлять таємницю для самих львів’ян. З такими маловідомими перлинками пропонуємо Вам ознайомитись під час екскурсії по Личаківському передмісті.

Зараз територія Личаківського передмістя починається практично з центру міста, та насправді вона стала частиною Львова аж у ХІХ ст. Сусідство Личакова з королівським містом Лева, постійне протистояння і навіть бажання заснувати своє власне місто, прямо біля границі Львова – все це виробило у населення Личакова свій особливий характер і менталітет. Ще на поч.. ХХ ст.. жителі Личакова носили свій характерний одяг, стиль розмови тут відрізнявся від львівського і панували свої традиції. А якщо, боронь  Боже, парубок Личакова брав за дружину дівчину з центра Львова – це було приводом для скандалу.

Під час екскурсії у Львові по Личаківському передмісті ми ознайомимося як з будівлями ХІХ ст., що будовувались після приєдання Личакова до Львова, так і з пам’ятками архітектури більш давнього віку.

Ви побачите: Бернардинський монастир 17 ст. з його оборонною стіною, резиденцію губернаторів Галичини та Цісарсько-королівського намісництва, залишки оборонних стін Львова, монастир та костел кармелітів босих, який відіграв фатальну роль в історії міста.

Ви відвідаєте вулицю Стрільницьку, дізнаєтесь, де міщани навчались в стрільбі, побуваєте в надзвичайно красивому храмі Св. Георгія – єдиній православній церкві Львова у ХІХ ст., відвідаєте парк Стара Стрільниця та монастир францисканок з прекрасним костелом Найсвятішого  Серця Ісусового, побачите чудові будівлі у стилі сецесії, збудовані під керівництвом українського архітектора Івана Левинського.

Ви побуваєте у  бароковому римо-католицькому костелі Св. Антонія, побачите  центральну вулицю передмістя – Личаківську, відвідаєте православну церкву Св. Апостолів Петра та Павла.

Ваш гід по Львову розповість Вам про монахів піярів та боніфратів личаківських батярів, кнайпи і шинки, якими так славився Личаків.

Ця екскурсія дасть Вам можливість пізнати Львів з іншої точки зору: Ви будете ходити, можливо не такими охайними вулицями, як у центрі міста і, скоріше за все, зовсім не зустрінете інших туристів у цій частині Львова. Але на Вас чекають невідомі для більшості перлинки львівської архітектури, які непередбачувано виростатимуть перед Вами на кожному кроці.

 

Замовити екскурсію по Львову "Личаківське передмістя Львова" можна:

За тел.: (032) 253-48-70

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23Екскурсовод Львів Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше