+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія для дітей Розточчя, яворівська іграшка, ведмежий притулок Домажир


Пропонуємо вам мандрівку Яворівщиною. Це унікальний етнічний регіон на Львівщині з давніми мистецькими традиціями. Тут зародилося та розвивалося чимало народних художніх промислів. А найвідомішими є різьба по дереву та знаменита яворівська іграшка. Славиться Яворівщина і з гастрономічної точки зору такою знаменитою галицькою стравою як яворівський пиріг. Також Яворівщина цікава і в природничому плані – тут діє декілька природних заповідників та природних парків.

Під час екскурсії по Яворівщині ми пропонуємо Вам познайомитись з природою, традиціями, народними ремеслами та кухнею Яворівщини. А також взяти участь у майстер-класі з виготовлення яворівської іграшки.
На початку подорожі Вас чекає екскурсія у ведмежий притулок «Домажир» - це  рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, де Ви зможете побачити на власні очі цих чотирилапих друзів.
Далі помандруємо до містечка Івано-Франкове, колись воно називалося Янів. Тут діє  Музей історії художніх ремесел Яворівщини. Саме тут Ви зможете познайомитись з традиційними виробами яворівських майстрів по дереву, побачите декоративні дерев’яні тарелі, яворівські скриньки та, звичайно ж, традиційну яворівську іграшку!
Опісля пропонуємо підкріпитися обідом та скуштувати кулінарну особливість регіону- яворівський пиріг. За історією, саме на Яворівщині щоп'ятниці готували тісто і ввечері пекли кілька духмяних пирогів з картопляно-гречаною начинкою, які споживали протягом вихідних.
Далі попрямуємо до  Яворівського національного природного парку. Тут Ви довідаєтесь про природні особливості краю, познайомитесь з багатою колекцією історичних знахідок регіону, здійсните прогулянку лісовою еко-стежкою Івана Франка, та відвідаєте дендропарк. Також тут на Вас чекає  майстер-клас з виготовлення яворівської іграшки.    Наприкінці подорожі побуваємо у природному заповіднику Розточчя. З багатством флори та фауни цього заповідника Ви познайомитесь під час екскурсії до Музею природи Розточчя,  де зібрана багата колекція метеликів і жуків регіону, а також рослин і тварин. А на території діє міні-зоопарк, де Ви побачите плямистих оленів, єнотовидного собаку, лисичок, голубів, качок, фазанів. Також на території проживає колонія сірих чапель, яких також можна буде побачити під час прогулянки.  
 

Вартість екскурсії на Яворівщину:

*Вартість залежить від кількості осіб у групі.
Точну вартість екскурсії на Розточчя та Яворівщину Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

У вартість входить:

- екскурсійні послуги

- транспортний супровід

- майстер-клас з розпису яворівської іграшки.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки

 

Замовити екскурсію для дітей Розточчя, яворівська іграшка та ведмеді можна за тел.:

 

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше