+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія Чотири дні на Заході України


Під час цієї чотирьохденної екскурсії ви відвідаєте як усі найцікавіші пам'ятки Львова, так і найцікавіші місця, що розташовані поруч з містом - Замки Золотої Підкови (Олесько, Золочів, Підгірці), ренесансне місто Жовква та Крехівський монастир, скелі Довбуша, скельний монастир в Розгірче та Гошівський монастир.

Чотириденна екскурсія

1 день

Львів - перлина України

10.00 – Зустріч з екскурсоводом біля Оперного театру. Тригодинна пішохідна екскурсія містом, під час якої Ви побачите:

- Львівський театр опери та балету, який входить до трійки найкрасивіших театрів Європи

- Найстарішу вірменську церкву в Європі зі сповненими символізму розписами та подвір’ям де знімали дуель Д’артаньяна та трьох мушкетерів

- Бароковий Домініканський костел, який захопить Вас своєю величчю.

- Площу Ринок – історичний центр старого міста, де кожен будинок має свою історію та легенду.

- Латинський кафедральний собор з чудотворною іконою Божої Матері Ласкавої, завдяки якій поляки так шанують Матку Боску. 

- Каплицю родини Боїмів з чудовим різьбленим по камені вівтарем.

- Найстаріший готель в Україні, де було надруковане меню та список гостей на бенкет, який Гітлер планував давати з нагоди своєї перемоги у ІІ Світовій війні.

А також почуєте багато цікавих та захопливих історій, які потім ще довго переповідатимете своїм знайомим.

13.00 -14.00 – обід у симпатичному львівському ресторанчику.

14.00-18.00 – автомобільна екскурсія містом з відвіданням палацу графів Потоцьких, Шляхетського казино, Личаківського кладовища, де похований Іван Франко та інші видатні особистості, гори Високий Замок, звідки відкривається чудова панорама на Львів.

2 день

Екскурсія «Замками Золотої Підкови Львівщини»

10.00 – виїзд зі Львова. Тривалість екскурсії - 8 годин.

Ця заміська автобусно-пішохідна екскурсія дозволить Вам ознайомитись з фортифікаційними спорудами Львівської області - з замками та монастирями.
Розпочнемо цю екскурсію з Олеського замку, який став першим замком-музеєм на території України. Саме тут провів дитинство гетьман Богдан Хмельницький та народився польський король Ян ІІІ Собєський. Також з цим замком була пов'язана історія кохання Яна ІІІ Собєського та Марії Казимири.
Далі їдемо до Підгорецького замку, який заслужено визнається одним з найкрасивіших у Європі. Саме цей замок виконував роль Лувра у радянському фільмі "Д'артаньян та три мушкетери". Також замок знаменитий своїми привидами. Якщо пощастить, одного з них ми побачимо під час екскурсії по замкових підвалах. Також Ви побачите середньовічну лабораторію алхіміків, яка належала одному з власників замку Северину Жевуському.
Побуваємо також у старовинному Благовіщенському монастирі, який за однією з версій заснувала ще княжна Олена у ХІІ столітті. Поруч б'є джерельце з чудодійною водою, яка особливо помічна для тих, у кого хвора щитовидна залоза. У монастирі зберігається чудотворна ікона Божої Матері Підгорецької.

Наступний на черзі - Золочів. Тут оглянемо Золочівський замок та "Китайський" палац, побачимо копію корони Данила Галицького. Поруч з замком - дивні каміння з готичними літерами. Є багато теорій стосовно їхнього походження. Одна з них - що вони були виготовлені лицарами ордену тамплієрів, а неподалік знаходився їхній лицарський замок.
Поруч з замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.

18.00 – повернення до Львова.

3 день

Екскурсія Жовква – Крехів

10.00 – виїзд зі Львова.

Побувавши у Львові, Вам просто необхідно відвідати Жовкву, яка за вишуканістю архітектурного ансамблю займає друге місце після Львова у Львівській області. Це місто було засноване ще в 1594 р. гетьманом Станіславом Жолкевським і було назване на його честь. У XVII ст. Жовква була однією з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собєського.

На відміну від Львова, тут зберігся замок. Також під час екскурсії ми побачимо синагогу оборонного типу, ратушу, Краківські та Глинянські ворота, Кафедральний костел Св. Лаврентія, в якому збереглися надгробки сімей Жолкевських та Собєський XVII ст., дерев'яну церкву Св. Трійці.
Далі їдемо до Крехівського монастиря, який являє собою добре укріплену фортецю та є однією з головних греко-католицьких святинь України. Оглянемо печерний монастир кінця XVI ст., побуваємо на джерелі з цілющою водою, в храмі Св. Миколая, де збереглися дві чудотворні ікони (Св. Миколая і Богородиці Верхоратської).

16.00 – повернення до Львова.

4 день

Екскурсія в Карпати "Карпатські барви"

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте мальовничі куточки Львівських та Івано-Франківських Карпат.

Перша наша зупинка знаходиться в с. Розгірче, де є скельний монастир XV ст. Ця територія була заселена ще з давніх давен, і ймовірніше всього спочатку скелі використовувались для язичницьких обрядів, а потім для християнських.  Тут чітко видно сліди титанічної людської праці. У скелі вирізьблені вікна, двері, а також сходинки, якими можна піднятись на вершину монастирського комплексу і оглянути чудови панораму на навколишню місцевість. 

Цей монастир знаходиться на пагорбі і захований у лісі від пильного ворожого ока. Мабуть він слугував також потужною оборонною фортецею.

Наступна зупинка – це заповідник «Скелі та печери Довбуша». Вони вражають ще більше, ніж монастир в Розгірчому. Велетенські каменюки, заввишки 20-30 м здіймаються прямо посеред лісу і поки вони ще заховані деревами і лише щось сіре проглядається між стовбурами, здається, що це обман зору, ілюзія. Але вийшовши на галявину, Ви завмираєте від подиву, побачивши це диво природи, навпроти якого люди здаються комашками. 

Спочатку тут також був монастир (язичницький, а потім християнський). А у часи Данила Галицького та князя Лева тут була укріплена фортеця, що захищала південні кордони Галицько-Волинського князівства.

На скелях можна побачити різноманітні фігури: обличчя лева, двох слонів, страшної жінки-відьми, а також все інше, що Вам дозволяє побачити Ваша уява. Все це - наслідок багатолітньої роботи вітру та води, які вимивали і руйнували піщаний матеріал, з якого збудовані скелі.

Третя і остання зупинка нашої екскурсії – це Гошівський монастир з чудотворною іконою Божої Матері. Монастир знаходиться серед мальовничих карпатських гір, а поруч б'є джерело цілющої води. Це відоме місце серед прочан. Тут, у цілковитому спокою і тиші кожен на мить задумується про своє життя, призначення, а також побачену красу, створену Всевишнім.

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 

Гід Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше