+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Екскурсія Австрійський Львів


Екскурсія по Львову Австрійського періоду. На Вас чекають найвидатніші пам'ятки архітектури Львова 19 та початку 20 ст. Ви відчуєте велич імперського духу у Львові, побачите красиві палаци, театр опери та балету, прогуляєтесь австрійськими вуличками Львова і дізнаєтесь, що таке "шпацер", "дефіляда" та "рантка".

Тривалість екскурсії Львовом - 3 години.

З кінця XVIII ст. і до завершення Першої Світової війни Львів перебував у складі Австрійської імперії і був столицею окремого округу у її складі - Королівства Галичини і Лодомерії. В цей час місто розвивалося швидкими темпами: Львів став першим містом в Україні, яке мало залізничне сполучення з Європою, другим після Києва, в якому з'явився електричний трамвай. У Львові було винайдено гасову лампу, якою почали користуватись чи не у всьому світі, неподалік у місті Бориславі розпочався промисловий видобуток нафти. Наприкінці століття у Стрийському відбулася Крайова виставка, яку відвідало понад один мільйон осіб. Зросла торгівельна і промислова роль міста.

Зростає також його культурна роль. Місто стає столицею театрального мистецтва всієї Західної України. Був збудований драматичний театр графа Скарбека, який у ХІХ ст. називали "Галицькою Ла Скалою", та, звичайно ж, Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, який став візитною карткою міста.

Львів розбудовувався вже як європейське місто. Були ліквідовані монастирі та цвинтарі, які у середньовіччі переповнювали місто, будувалися нові будинки, відкривалися готелі, банки, ресторани, казино та кав'ярні. У місті мешкали знамениті та багаті люди з Європи: Леопольд фон Захер Мазох, Франц Ксавєр Моцарт. А у пресі Львів називають не інакше, як "Маленький Париж".

Під час цієї екскурсії Ви побачите Львівський театр опери та балету, найстаріший готель в Україні, перший львівський хмарочос, вулицю, на якій колись утворювалась знаменита львівська Полтва, побуваєте у палаці родини Потоцьких та Будинку вчених, де відбувалися зйомки фільму "Д'артаньян і три мушкетери", побачите будівлі двох провідних ВУЗів Львова - ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської політехніки, побуваєте у Соборі Святого Юра. 

Ця екскурсія є ідеальною для того, щоб продовжити знайомство з містом, розпочате під час екскурсії центральною частиною Львова. Під час неї Ви відвідаєте ті перлини львівської архітектури, які знаходяться трошки далі від центру, але також заслуговують на Вашу увагу, бо є невід'ємною частиною душі міста...

Ціна екскурсії по Львову - договірна і залежить від кількості людей у групі.

Екскурсія по Львову Австрійський Львів проводиться щодня з 8:00 до 20:00.

 

 

Замовити екскурсію можна:

За тел.:

(032) 253-48-70

Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

Гід по Львову Дарія:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше