+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дводенний тур Кам’янець-Подільський круїз


Маршрут екскурсія в Кам'янець-Подільський: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон Дністра - Хотин - Кривче - печера Вертеба - Львів.

Унікальна поїздка в Кам'янець-Подільський, Хотин та Кривче. 

Програма туру в Кам'янець-Подільський:

1 день

8:00 – виїзд зі Львова до Кам’янця-Подільського.

9:00 – сніданок у с. Озерна (факультативно).

11:00-11:30 – приїзд до Кам’янця-Подільського. Екскурсія по Кам'янцю-Подільському.

Під час екскурсії по Кам'янцю Ви здійсните підйом стежкою на Нову фортецю. Перед вами відкриється панорама всього Старого міста і його старих частин. Можна заглянути до казематів Нової фортеці, прогулятися по її валах.

Далі відвідаєте Стару фортецю – візитну картку міста. Там можна:  зазирнути до колодязя глибиною 40 м, уявити, як по колесу ходили солдати і викачували воду; уявити, як жилось боржникам у борговій ямі; провідати легендарного Робін Гуда -  Устима Кармелюка; відвідати експозицію польсько-турецької війни та послухати про війни; завітати до старости Потоцького; прогулятися коридорами і баштами; пошукати привидів в підземеллях.

Без паузи у фортеці не обійтись: за додаткову плату можна стріляти з лука й арбалета, чеканити монету, фотографуватися в рицарському строї і багато іншого.

Далі помандруємо до поселення Карвасари, де торгували купці. Тут знаходиться єдина дерев’яна церква в місті – Хрестовоздвиженської.

Далі Ви пройдете через Замковий міст, дізнаєтесь про оборонні споруди міста, казарми, Польську і Руську брами, Польські і Руські фільварки, Міські ворота. Тут можна зробити гарне спільне фото на фоні Старої фортеці.

Історія трьох громад середньовічного міста – української, польської, вірменської. Тринітарський та Домініканський костели. Вірменська площа. Будинок з дракончиком, Вірменська дзвіниця, храм св. Миколая.

Пл. Польський ринок, Ратуша, сувенірне містечко (можна придбати місцеві сувеніри на пам'ять), Вірменський колодязь Тріумфальна арка – місце бажань. Петропавлівський кафедральний костел, Марія на мінареті, пам’ятник Лаурі. Оглядовий майданчик з видом на дві фортеці.

Трошки вільного часу біля Ратуші, фото з пам’ятником туристу тощо.

Обід у центральній частині міста (факультативно). 

Вільний час в Кам’янці-Подільському. Купівля сувенірів.

19:30 - поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок і виїзд о 08:00.

Далі на Вас чекатиме  круїз на кораблі по каньйону Дністра, під час якого Ви побачите мальовничі та неймовірної краси пейзажі.

Також на Вас чекає захоплююча подорож до фортеці Хотин та Кришталевої печери.

Хотинську фортецю заслужено називають одним з семи чудес України. Вона розташована на березі річки Дністер – другої за довжиною в Україні. Її будівництво розпочалося ще у ХІІІ ст., а завдяки вигідному стратегічному положенню вона відігравала значну роль в історії України, Молдови, Польщі, Туреччини та Російської імперії і постійно переходила від однієї до іншої держави.

Прославила фортецю знаменита Хотинська битва 1621 р., коли під її стінами козаки завдали поразки турецькій армії.

Фортеця – улюблене місце кінематографістів. Тут було знято понад 50  стрічок, серед них «Захар Беркут», «Д’артаньян і три мушкетери».  Також в Хотині Ви зможете відвідати музей катувань.

Переїзд до Кривче, де у Вас буде нагода відвідати Кришталеву печеру, що сформувалася у товщі гіпсових порід. Її загальна довжина – понад 120 км, а довжина розвіданих ходів – близько 3 км.

Перерва на обід.

Далі прямуємо до печери Вертеба, в якій знаходиться перший в Україні підземний музей археології, трипільської культури та епохи неоліту.

До 23:00 – повернення до Львова. 

 

Вартість: 995 грн/особа.

Збірна екскурсія відбувається кожної суботи і неділі.


У вартість входить: 

- трансфер комфортабельним автобусом єврокласу;

- проживання у готелі (1 ніч);

- страхування на час подорожі;

- екскурсійний супровід.

 

У вартість не входить:

- харчування;

- вхідні квитки

 

Замовити екскурсію можна:

 За тел.: 

+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 


Наша електронна адреса:
info@ekskursiya.com.ua

 

 


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше