+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дводенний релакс-тур на Закарпаття


Під час екскурсії на Закарпаття Вас чекають: красиві замки та захоплюючі історії кохання, купання в термальному басейні та чанах, дегустація закарпатських вин та цікаві екскурсії від гіда Закарпаттям! Маршрут релакс-туру на Закарпаття: Львів - замок Сент-Міколаш - Мукачево - Косино - Берегово - Ужгород - Лушмори - Львів.

Програма дводенного туру на Закарпаття:

1 день

08:00 -  виїзд зі Львова. По дорозі відвідуємо романтичний замок Сент-Міклош у Чинадієво ( у письмових джерелах село вперше згадується 1214 р.), який був побудований у долині річки Латориця. На першому поверсі в замку знаходиться експозиція кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників оборонної фортеці. Під час екскурсії Закарпаттям у замку Сент-Міклош Ви почуєте історію кохання княгині Ілони Зріні та графа Імре Текелі.

Перерва на обід в Мукачево.

Далі, прямуємо в Косино, де знаходяться відомі термальні басейни. На Вас чекатиме купання у басейнах відпочинкового комплексу “Термальні води Косино”, середня температура води в яких становить + 41 °C. Це не тільки веселе, але й корисне для здоров’я проводження часу для дорослих та малечі.

На завершення у Берегівському вулканічному низькогір’ї на Вас чекає дегустація закарпатських вин, які славляться великою різноманітністю сортів, чудовим ароматом та тривалим посмаком.

21:00 – поселення в Берегівському районі в садибах сільського зеленого туризму. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок та виїзд (8:00)

Відвідаємо Ужгородський замок. Історія цього замку нараховує більше тисячі років. В стінах споруди збереглися до наших часів таємні ходи, якими можна було проходити з одного поверха палацу на інший. А в саду довкола замку Ви побачите славнозвісного Геракла, який вбиває Лернейську гідру, а якщо пощастить, то навіть зустрінете привид Білої Діви.

Перерва на обід на території замку.

І, наостанок, під час нашого туру на Закарпаття на Вас чекає купання в чанах, яке стало своєрідною візиткою Закарпаття. Можна сказати, що це таке собі «закарпатське джакузі», адже процедура полягає у тому, що Ви розслабляєтесь у великому чані з підігрітою мінеральної водою (яка береться з природного джерела) температурою + 40-45 °C. Це прекрасний оздоровчий спосіб під відкритим небом. Такі «ванні процедури» розслабляють, заспокоюють та укріплюють нервову систему, сприятливо впливають на організм. Після такого купання в чанах Ви відразу відчуєте омолодження і приплив сил та бадьорості. 

Повернення до Львова орієнтовно 23:30.

 

Вартість: 895 грн/особа.

Збірна екскурсія відбувається кожної суботи і неділі.

 

У вартість входить: 

- трансфер комфортабельним автобусом єврокласу;

- проживання в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами у номері;

- екскурсійний супровід;

- страхування на час подорожі.

 

У вартість не входить:

- харчування;

- дегустація вина

- купання в термальних басейнах

- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори

- відвідування веселого ресторану “Деца у нотаря”

- вхідні квитки в туристичні об’єкти

 

Замовити дводенний тур на Закарпаття можна за тел.:

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 


Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше