+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дитячий квест у Львові


Пропонуємо Вашим дітям квест у Львові, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій! Дитячий квест по Львову - це чудовий спосіб поєднати приємне з корисним, дізнатись багато нового, повеселитись та попрацювати як одна команда.

Квест по Львову являється чудовим варіантом проведення дитячого та підліткового дозвілля, оскільки кожна дитина найкраще сприймає інформацію у формі гри. Пропонуємо Вашим дітям квест у Львові, під час якого вони зможуть не тільки весело, активно, але й пізнавально провести час. Гарантуємо Вашим дітям нові незабутні емоції та позитивний настрій!

Квест по Львову може бути чудовим подарунком для дитини на день народження, цікавим варіантом тімбілдінгу для школярів та студентів, насиченим завершенням екскурсії по Львову для дитячих туристичних груп.

Протягом дитячого квесту у Львові, розгадуючи низку інтелектуально-логічних ігор, діти зможуть не тільки поближче познайомитись з містом Лева, з його історією і архітектурою, з його головним символом – Левом, але й проявити своє вміння працювати в команді, спільно відгадувати непрості та неочікувані загадки і крокувати до поставленої мети.

Перед початком дитячого квесту по Львову проходить розподіл групи на дві команди (або більше, це залежить від кількості учасників). Обидві команди отримують карти центральної частини міста та перше завдання. Також гід Львовом ознайомить обидві команди з правилами дитячого квесту (однією з необхідних умов являється фотографування усіх зазначених об’єктів). Після кожного успішного проходження завдання, команді зараховують бали і вона переходить (згідно підказкам) до наступного пункту. Команди проходять однакові завдання, але в різній послідовності. Кожну команду супроводжує гід по Львову і в разі необхідності інформує про додаткові підказки. Переможцем стає та команда, яка найшвидше відгадає кодове слово та дістанеться до кінцевого пункту призначення.

На завершення дитячого квесту по Львову на усіх учасників квесту чекають призи.

Тривалість: 2,5 години.

Локація: центральна частина міста Лева.

• Розроблено два сценарія згідно вікової категорії:

Дитячий Квест у Львові «У пошуках львівських таємниць» (вік 7-12 років). Під час цього дитячого квесту у Львові діти будуть переміщуватись від одного пункту до іншого, розгадуючи загадки різної складності. На завершення квесту по Львову діти мають відгадати кодове слово і знайти місце, де їх чекатиме фінальний приз. 

Квест «Таємниці старого міста» (вік 13-17 років). Під час даного квесту Львовом діти виконуватимуть завдання різної складності, збираючи за них бали. Командою-переможцем стає та, яка назбирає більшу кількість балів і відшукає місце, де їх чекатиме фінальний приз. 

 

Вартість квесту:

Квест «У пошуках львівських таємниць» (вік 7-12 років):

до 10 осіб = 1900грн/група

10 і більше осіб = 190грн/особа

 

Квест «Таємниці старого міста» (вік 13-17 років):

до 10 осіб = 1900грн/група

10 і більше осіб = 190грн/особа

 

Замовити дитячий квест у Львові можна:

 За тел.: 

(032) 253-48-70

 Менеджер Соломія:

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

 

 Екскурсовод по Львову Дарія

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Наша електронна адреса: info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше