+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дитяча екскурсія в замки Срібна підкова Львівщини


Під час цієї одноденної дитячої екскурсії Ви відвідаєте срібну підкову Львівщини – менш відомі, проте не менш цікаві фортеці.

Ця дитяча екскурсія в замки дасть Вам можливість відвідати  менш відомі, проте не менш цікаві фортеці.

Першим на нашому шляху Ви відвідаєте Старосільський замок, який являється найдавнішим і найбільшим у Львівській області. Побудував замок Старому селі князь Владислав Острозький-Заславський для захисту своїх володінь від нападу татар. Перші згадки про цю оборонну споруду датуються 14 століттям. Замок розташований не на пагорбі, як більшість обронних споруд, а у заболоченій долині річки Давидівка. Насьогодні ми можем споглядати лише руїни, що залишились від цієї могутньої оборонної споруди.

Також під час цієї екскурсії в замки Львівщини Ви відвідаєте Свіржський замок – мальовничу та романтичну фортецю, що стоїть на берегах однойменної річки. Замок зведено у 1482 році. Цікавим фактом є те, що саме тут проходили зйомки радянського фільму «Д’артаньян і три мушкетери». Також неподалік тут знаходять миловидні скелі із соснами, які ще називають «Скелями Івана Франка», оскільки письменник любив відпочивати у цих місцях. Свірзький замок  виконував не тільки оборонну функцію, а й слугував місцем для відпочинку знатних вельмож. На території замку знаходиться закинутий колодязь і костел – пам’ятки, які збудовані ще у 15 столітті.

Далі на Вас чекає екскурсія в Унів - до знаменитої Унівської Лаври, яка є одним з найстаріших паломницьких місць України. Вона являється єдиною греко-католицькою лаврою на території країни. Перша письмова згадка датована 1395 роком. За легендою князь Лагодовський сцілився біля джерела, розташованого у мальовничому куточку і в честь цього заклав на цьому місці церкву і монастир. На виступаючій стіні монастиря тут можна побачити збережений герб Шептицьких, також в монастирі знаходиться чудотворна ікона Божої Матері, з якою пов’язані реальні історії зцілення.
 

Вартість туру:

Точну вартість екскурсії Замки Львівщини Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

У вартість входить:

- Транспортний супровід

- Екскурсійний супровід

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки

- Особисті витрати.

 

Замовлення екскурсії "Срібна підкова Львівщини":

За тел.:

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше