+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дитяча екскурсія в Гавареччину і Підлисся


Під час цієї одноденної мандрівки Ви здійснете подорож на батьківщину Маркіяна Шашкевича та побуваєте у гончарському мальовничому селі Гавареччина.

Екскурсія до Гавареччини та Підлисся познайомить Ваших діток з батьківщиною унікальної чорної кераміки, а також рідним краєм письменника Маркіяна Шашкевича.

Підлисся – це мальовниче село, батьківщина відомого українського поета, просвітителя Галичини Маркіяна Шашкевича. Тут Ви відвідаєте затишний музей-садибу М.Шашкевича, де Ви побачите мемо¬ріальні речі, рукописи і видання творів поета, тогочасні книжки, часописи, предмети побуту, що належали поету.

Далі на Вас чекатиме Гавареччина – мистецьке село, яке розташоване в глибині лісів, на мальовничих пагорбах і  вважається осередком гончарського промислу. Існує думка, що назва села має булгарське походження і означає «працівник з розпеченим вугіллям». Цей край славиться своє унікальною керамікою чорного кольору. Секрет  кераміки полягає у техніці випалювання - вироби випалюються протягом 12 годин при температурі 1000 градусів, без доступу кисню. Таким чином виріб розжарюється всередині печі і легко вбирає в себе чорну сажу. Майстри розказують, що страви та напої, приготовлені у гаварецькому посуді, є дуже корисними, а смак в них особливий.

Під час екскурсії по селу Ви натрапите на стару криницю, глибиною до 70 метрів, звідки воду витягають за допомогою величезного колеса і двох відер. Також неподалік у глибокому лісі знаходиться криївка-музей, в якому під склом повністю збережено інтер’єр тогочасного побуту повстанців. Поруч споруджено меморіальний комплекс, насипано біля неї символічну могилу і встановлено дубовий хрест з пам'ятною таблицею.

На завершення екскурсії по Гавареччині у Вас буде можливість відвідати майстер-клас по виготовленню гончарних виробів та придбати гаварецьку кераміку на згадку про цей затишний і таємничий край.

 

Вартість туру:

Точну вартість екскурсії в Гавареччину Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

У вартість туру входить:

- Екскурсія в Гавареччину та Підлисся

- Майстер - клас з виготовлення кераміки

- Транспортний супровід

- катання на джипах у Гавареччині.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки

- Обід.

- Особисті витрати.

 

Замовити "Екскурсія для дітей в Гавареччину і Підлисся":

За тел.:

(032)253-48-70

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше