+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дитяча екскурсія на козину ферму До Елізи


Під час цієї одноденної дитячої екскурсії Львівщиною Ваші діти зможуть ненадовго відчути себе маленькими фермерами, поспостерігати за виробництвом еко-сирів та поспілкуватись з різноманітними тваринами, які живуть на фермі.

Під час цієї дитячої екскурсії Львівщиною ваші дітки відвідають козину ферму,  яка знаходиться у мальовничій сільській місцевості. Тут виготовляють молочну та м’ясну продукцію за французькою технологією.
Господарями ферми є сім’я Вілеммів, яка покаже Вам три приміщення, де вирощують коней, кіз, гусей, м’ясних корів та ослів, також Ви побачите цех з виробництва сиру. Ваші діти матимуть змогу поспілкуватись з тваринами та побачити як проходить щоденний догляд за ними : як годують і напоюють цапів, биків, гусей, качок і ослів, як проходить процес доїння кіз.
На завершення дитячої екскурсії у Вас буде можливість продегустувати екологічно чисті, різноманітні на смак сири (виключно з козячого молока), ковбаси, згущене молоко та варення. Це відмінний відпочинок, під час якого Ваші діти зможуть ненадовго стати справжніми маленькими фермерами.

 

Вартість туру:

Точну вартість екскурсії на козину ферму Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

 

У вартість входить:

- Транспортний супровід

- Екскурсійний супровід

- Дегустація

 

У вартість не входить:

- Особисті витрати.

Замовити екскурсія на козячу ферму "До Елізи" можна:

За тел.:

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

info@ekskursiya.com.ua


Найпопулярніше