+38(098)343-58-23 +38(063)183-23-02 +38(032)253-48-70

УкраїнськоюEnglishРусский

Дитяча екскурсія На батьківщину Івана Франка та зоопарк


Під час цієї дитячої одноденної екскурсії Ви відвідаєте рідні місця відомого письменника Івана Франка і побуваєте у єдиному зоопарку на Львівщині "Лімпопо".

Під час цієї заміської дитячої екскурсії Львівщиною Ви відвідаєте рідні края відомого письменника Івана Франка та побуваєте у найбільшому зоопарку Львівської області.

Розпочнемо екскурсію для дітей з Дрогобича  - красиве та старовинне місто з великою кількістю цікавих в архітектурному плані пам'яток. Також це батьківщина Юрій Дрогобича  – автора першої української друкованої книги. Під час цієї екскурсії по Дрогобичу Ви побачите : дзвіницю костелу Св. Варфоломія, пам'ятник Юрію Дрогобичу, будівлю Інституту, а також величезну покинуту синагогу, яку наразі намагаються відновити. Також в історичному центрі міста побуваєте на класичній площі Ринок та підніметесь на міську Ратушу, звідки відкривається панорама  на усе місто. Також Ви відвідаєте дерев`яну церкву, яка є пам`яткою галицької архітектури 15–16 століть і внесена у список об`єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Далі ми відвідаємо Нагуєвичі. Тут Ви побачите пам’ятник Івана Франка, відвідаєте відреставровану садибу, де проживав і проводив свої дитячі роки письменник, побачите книжки з його творами, які були видані сто років тому.

Отсанньою зупинкою нашої одноденної дитячої екскурсії являється зоопарк у Меденичах. Це перший і єдиний на час зоопарк у Львівській області, який налічує близько 300 тварин. На Ваших діток чекає море вражень і задовлення від спілкування з тваринами.

 

Вартість туру:

Точну вартість екскурсії в Дрогобич та Нагуєвичі Ви можете дізнатись зателефонувавши нам.

 

У вартість туру входить:

- Екскурсія в Дрогобич, Нагуєвичі, Меденичі

- Транспортний супровід.

 

У вартість не входить:

- Вхідні квитки

- Обід

- Особисті витрати.

 

Замовити "Дитяча екскурсія на батьківщину Івана Франка та зоопарк" можна:

За тел.:

(032)253-48-70

Соломія:

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

info@ekskursiya.com.ua


Зробіть замовлення

або поставте запитання

Найпопулярніше