Skip to main content

Тури зі Львова

Похід на гору Хом'як

Карпати вражають різноманітністю: мальовнича Боржава, стрімка Чорногора, Бескиди, і, звичайно ж, Горгани... Якщо Ви ніколи не бували у Горганах, похід на гору Хом'як - чудова нагода з ними познайомитись.

Порівняно легкий підйом, на який можна навіть з дітьми. Але разом з тим, подорож через кам'яне царство греготів. Красиві краєвиди, а ще, можливість освіжитися в гірському водоспаді та випити смачного пива після походу!

Read more
Тур Яремче Буковель Говерла

Красива природа, захоплюючі гірські панорами, мальовничі водоспади та підйом на найвищу вершину України – все це на Вас чекає під час дводенного туру в Карпатах.

Тур Яремче Буковель Говерла, маршрут: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Говерла - Львів.

Read more
Релакс тур на Закарпаття

Релакс тур на Закарпаття - це чудова подорож, що поєднує: красиві замки та захоплюючі історії кохання, купання в термальному басейні та чанах, дегустація закарпатських вин та цікаві екскурсії від гіда Закарпаттям!

Read more
Дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня

Пропонуємо до Вашої уваги дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня , під час якого на Вас чекає: красива природа, гарні пейзажі та неймовірно цікаві та колоритні екскурсії по Карпатах.

Маршрут туру в Карпати Гуцулка Ксеня: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Верховина - Криворівня - Львів.

Read more
Палац Шенборна, Сиро-винний тур Закарпаттям

Сир, вино і Закарпаття! Що ще потрібно для відпочинку? Хіба що цікаві історії, романтичні легенди та гарна компанія. А ще купання у чанах! Приєднуйтесь до Сиро-винний тур Закарпаттям!

Read more
Тур в Кам’янець-Подільський

Тур в Кам’янець-Подільський, маршрут: Львів - Кам'янець-Подільський - каньйон Дністра - Хотин - Кривче - печера Вертеба - Львів.

Read more
екскурсія в тунель кохання

Подорож на Волинь та Полісся. Для любителів замких, середньовічної романтики і красивої природи. А ще екскурсія в Тунель кохання - для закоханих (не обов'язково у конкретну особу :)

Маршрут: Тараканів форт - Дубенський замок - Тунель кохання - Луцьк (вечірня прогулянка містом та кава)

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте легендарне місто Лева і чарівні та мальовничі куточки Карпат Львівщини.

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте популярний туристичний маршрут замками Львівщини та детально ознайомитесь зі Львовом - містом міфів і легенд...

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте місто Львів, ознайомитесь з його багатовіковою історією, а також покатаєтесь на єдиному в Україні карпатському трамваї!

Read more