Skip to main content

Тури зі Львова

Під час цієї дводенної мандрівки Ви ознайомитесь з історією середньовічної частини міста, побачите найбільш відомі архітектурні пам'ятки культурного надбання австрійських часів, а на другий день відвідаєте не менш цікаву Жовкву та Крехівський монастир.

Read more

Під час цієї насиченої подорожі Ви побачите старовинні храми та будиночки площі Ринок, піднімитесь на найвищу вершину міста Лева та відвідаєте найкраще збережені замки Львівської області.

Read more
Тур Львів і Замки

Тур Львів і замки - чудова дводенна мандрівка, під час якої Ви побачите найвизначніші пам'ятки архітектури Львова та знамениті замки Львівщини.

Read more
Екскурсія на Закарпаття зі Львова - озеро Синевир

Одноденна екскурсія на Закарпаття зі Львова. Ви побачите: озеро Синевир, водоспад Шипіт. Обидва об'єкти екскурсії відносяться до природних див України.

Екскурсія Синевир Шипіт - це один з найцікавіших одноденних маршрутів на Закарпаття зі Львова.

Read more

Пропонуємо індивідуальний відпочинок у Карпатах зі Львова чи будь-якого іншого міста на три дні! Не знаєте куди податись із сім’єю на відпочинок? Приїзджайте в Карпати!

Read more
Палац Шенборна, екскурсія на Закарпаття

Екскурсія Замки Закарпаття - чудова нагода відвідати три найвідоміших та захоплюючих Закарпатських замки: Мукачівський замок Паланок, Ужгородський замок та палац графа Шенборна. Замок Шенборна вважають найбільш загадковим, Ужгородський замок - найстаріший, а замок в Мукачево - найкраще збережений.

Ця екскурсія на Закарпаття відноситься до найцікавіших одноденних екскурсій Закарпаттям зі Львова.

Read more

Пропонуємо 10-денний відмінний відпочинок на березі Чорного моря у містечку Приморське. Виїзд зі Львова.

 

Read more

Пропонуємо спелеотур до Оптимістичної печери зі Львова. Ви відвідаєте найдовшу гіпсову печеру світу, а по дорозі до неї Чортківський замок.

Read more

Тур в Карпати зі Львова на 5 днів під час якого Ви побачите:

перлину українських Карпат Яремче, гірськолижний курорт Буковель та водоспад Гук, Манявський скит та водоспад, здійсните підйом на гору Говерла, побуваєте у Коломиї та на Шешорських водоспадах.

Read more

Під час цієї одноденної мандрівки на діток чекає знайомство з Державним кордоном України та захоплюючий майстер-клас з випікання хліба на висівках.

Read more