Skip to main content

Тури в Карпати

Якщо душа кличе в мандри, серце хоче неймовірних вражень, а мозок вимагає перезавантаження - їдьмо в гори.

Похід на гору Шпиці - це чудовий спосіб втекти від буденності і отримати неймовірний заряд енергії та життєвої сили. А Верховина - це серце Гуцульщини. Тут досі живуть старі традиції та ремесла.

Read more

Екскурсія для дітей до Святого Миколая зі Львова!

Хочете подарувати дитині справжню казку на День Святого Миколая? А чи знаєте Ви, що в Україні є офіційна резиденція Миколая? Пропонуємо Вам її відвідати.

Read more
Тур Яремче Буковель Говерла

Красива природа, захоплюючі гірські панорами, мальовничі водоспади та підйом на найвищу вершину України – все це на Вас чекає під час дводенного туру в Карпатах.

Тур Яремче Буковель Говерла, маршрут: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Говерла - Львів.

Read more
Дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня

Пропонуємо до Вашої уваги дводенний тур в Карпати Гуцулка Ксеня , під час якого на Вас чекає: красива природа, гарні пейзажі та неймовірно цікаві та колоритні екскурсії по Карпатах.

Маршрут туру в Карпати Гуцулка Ксеня: Львів - Рогатин - Яремче - Буковель - Верховина - Криворівня - Львів.

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте легендарне місто Лева і чарівні та мальовничі куточки Карпат Львівщини.

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте місто Львів, ознайомитесь з його багатовіковою історією, а також покатаєтесь на єдиному в Україні карпатському трамваї!

Read more

Під час цієї одноденної мандрівки Ви побуваєте у Гошівському монастирі, відвідаєте неймовірної краси Скелі Довбуша, а також здійснете чотирьохгодинну захоплюючу екскурсію на Карпатському трамвайчику.

Read more

Під час цієї одноденної екскурсії Львівщиною Ваші діти матимуть змогу відвідати наскельну фортецю Тустань, побачити мальовничий водоспад Кам'янка та здійснити похід до Журавлиного озера.

Read more

Захоплюючий тур до Карпат та міста Лева. Екскурсії до Карпат та Львова під час яких Ви познайомитесь з традиціями Західної України та відвідаєте найцікавіші куточки цього краю.

Read more

Триденний тур найцікавішими місцями Карпат! Захоплюючі гірські пейзажі, водоспади, музеї народного мистецтва, традиції, вірування та обряди гуцулів.

Read more