Skip to main content

Тури на Волинь

Тур Дика Волинь

Тур Дика Волинь - це захоплююча пригода навіть для досвідчених мандрівників! Чарівні озера та дрімучі ліси Волині, річки Прип'ять та Стохід - справжня Волинська Амазонія! А ще прогулянка через найбільше болото Волині, найдовша кладка через болото та спостереження за птахами крізь бінокль. А на додачу - карстові джерела, що пробиваються прямісінько з-під озера!

Read more

Пропонуємо Вам зануритись у героїчне минуле Волинських земель, повернутись до епохи князів Острозьких – найбагатших володарів своєї епохи. Під час подорожі на Волинь ми побуваємо у наймогутніших замках цієї родини, відвідаємо давнє місто Пересопницю - столицю удільного князівства у Київській Русі. Також ознайомимось з могутньою фортецею 20 ст. – Тараканівським фортом. Споглядатимемо і Кременецький замок, що був свідком козацької величі. А зовсім поруч козаки, що здобули цей замок, знайшли спокій на Козацькому кладовищі…

А ковток романтики у нашу подорож додасть «Тунель кохання» - одне з найромантичніших міст України.

Read more
екскурсія в тунель кохання

Подорож на Волинь та Полісся. Для любителів замких, середньовічної романтики і красивої природи. А ще екскурсія в Тунель кохання - для закоханих (не обов'язково у конкретну особу :)

Маршрут: Тараканів форт - Дубенський замок - Тунель кохання - Луцьк (вечірня прогулянка містом та кава)

Read more