Skip to main content

Тури до Львова

Дводенний Пригодницький тур Львовом для дітей

Для дуже енергійних дітей та справжніх шукачів пригод пропонуємо цей дводенний пригодницький тур Львовом для дітей. На Вас чекатиме знайомство з історією, легендами та життям міста Лева під час екскурсії по Львову та захопливий квест, сповнений пригод і несподіванок...

Read more
Дводенний Тур Львовом для студентів

Запрошуємо Вас на дводенний тур Львовом для студентів та старшокласників! Насичена цікава програма, захопливі екскурсії, нестандартні гіди та море позитиву - це те, що ми можемо Вам з впевненістю обіцяти!

Read more
Тур Львів і Замки

Тур Львів і замки - чудова дводенна мандрівка, під час якої Ви побачите найвизначніші пам'ятки архітектури Львова та знамениті замки Львівщини.

Read more
Дитячий тур до Львова, замки Львівщини

Триденний дитячий тур до Львова з цікавими дитячими екскурсіями по Львову, відвідуванням замків Львівщини та майстер-класом з виготовленням смаколиків власноруч!

Read more
Екскурсія з подругами у Львові

Якщо Ви збираєтесь відпочити в компанії коліжанок, тоді Тур Львів з коліжанками саме для Вас. У Вас буде можливість ознайомитись з перлинами міста Лева, відвідати тематичну екскурсію, скуштувати львівської кави та шоколаду, зробити декоративну свічку власноруч та влаштувати дівочі посиденьки за келихом вина.

Read more
Тур Львів для закоханих

Львів - це романтичне місто, яке огорнуте таємничістю, легендами, оповите особливою атмосферою кохання. Тур Львів для закоханих - романтична пригода на вулицях Львова для тих, хто кохає...

Read more
Сімейний тур до Львова

Львів дійсно схожий на казку... Пропонуємо Вам Сімейний тур до Львова для того, щоб поринути у казковий світ разом з вашими дітьми. Здійсніть незабутню подорож у Львів зі своєю сім’єю! Цікава та насичена програма не дозволить нудьгувати ні дітям, ні дорослим.

Read more
Тур Львів для чоловіків

Хочете відпочити чоловічою компанією і не знаєте де це краще зробити? Беріть своїх найліпших колєг і приїжджайте до файного міста Львова!

Тур Львів для чоловіків - екскурсії, пиво, кримінал і… навіть втеча з в’язниці… Незабутні враження Вам гарантовані.

 

Read more
Гастрономічна екскурсія по Львову

Хочете проникнутись духом Львова та Галичини сповна? Гастрономічна екскурсія по Львову - це те, що Вам потрібно!

Запрошуємо Вас познайомитись не лише з архітектурними перлинами Львова, а й з гастрономічним обличчям нашого міста під час екскурсії ресторанами Львова!

Read more