Skip to main content

Тури до Львова

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте популярний туристичний маршрут замками Львівщини та детально ознайомитесь зі Львовом - містом міфів і легенд...

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте місто Львів, ознайомитесь з його багатовіковою історією, а також покатаєтесь на єдиному в Україні карпатському трамваї!

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви ознайомитесь з історією середньовічної частини міста, побачите найбільш відомі архітектурні пам'ятки культурного надбання австрійських часів, а на другий день відвідаєте не менш цікаву Жовкву та Крехівський монастир.

Read more

Під час цієї насиченої подорожі Ви побачите старовинні храми та будиночки площі Ринок, піднімитесь на найвищу вершину міста Лева та відвідаєте найкраще збережені замки Львівської області.

Read more
Дитячий тур до Львова

Захоплюючий одноденний дитячий тур до Львова Візит до міста Лева. За один день пропонуємо Вам познайомитись з головними архітектурними пам'ятками Львова та історією міста.

Read more
дитяча екскурсія до Львова

Одноденна дитяча екскурсія до Львова, під час якої діти відвідають найтаємничіші місця середньовічного міста, досягнуть найвищих висот міста та побувають у підземному світі старого Львова.

Read more
Тур Львовом для дітей - Чарівний Львів у шоколаді

Нестандартний тур Львовом для дітей, під час якого на Вас чекає: захоплююча екскурсія містом, розрахована на дітей, та шоколадний майстер-клас!

Read more
Дитячий тур по Львову

Одноденний дитячий тур по Львову - це дитяча екскурсія у поєднанні з захоплюючим майстер-класом! Ваші діти неодмінно будуть у захваті.

Read more

Якщо Ви старшокласники або студенти і шукаєте яскравих вражень та пригод з друзями, тур Львів для студентів - це мандрівка саме для Вас! Приїзджайте до Львова і ми гарантуємо Вам цікаві екскурсії Львовом та майстер-класи, а також цікаве часопроведення.

Read more
Дводенний дитячий тур до Львова

Дводенний дитячий тур до Львова - це гарний варіант дитячого відпочинку у Львові. Гарно підібрані екскурсії по Львову, цікаві майстер-класи зроблять перебування у Львові веселим та нестандартним, а діти ще довго згадуватимуть цю мандрівку.

Read more