Skip to main content

Тури до Львова

Алко квест по Львову

Алко квест по Львову - захоплююча пригода, під час якої на Вас чекатиме безліч пригод, несподіванок, нестандартних завдань. А винагородою за тяжкі випробовування стануть приємні львівські настоянки!

 

Read more
Індивідуальні тури до Львова День народження

Ми організуємо для Вас незабутній День Народження у Львові! День народження це особливе свято для кожного. У цей день разом із привітаннями і подарунками можна загадувати бажання. А якщо ці бажання загадати у Львові, то вони обов’язково здійсняться!

Read more
Фото тур до Львова - романтична подорож

Поєднання Вашого кохання з шоколадом, романтикою міста Лева та чудовою фотосесією - чого ще побажати у день закоханих? Пропонуємо Вам солодкий фото тур до Львова для закоханих пар на День св. Валентина.

Read more
Пригодницький Романтичний тур до Львова

Пропонуємо Вам різноманітний відпочинок у Львові з відвіданням романтичної екскурсії по Львову та участю у захопливому пригодницькому квесті! Пригодницький романтичний тур до Львова - чудовий варіант поєднання пригод та романтики у Львові!

Read more

Корпоратив у Львові - це чудова нагода згуртувати команду. Ми пропонуємо одно- та багатоденні корпоративи у Львові. Сценарій корпоративу: екскурсії, майстер-класи та святкий бенкет!

Read more

Одноденний корпоративний тур до Львова, під час якого Ви ознайомитесь з центральною частиною міста та її давньою історією, відвідаєте площу Ринок - серце міста Лева та побуваєте у загадкових підземеллях, оповитих таємничістію.

Read more

Під час цього одноденного туру до Львова Ви помилуєтесь найцікавішими місцями Львова, а потім на Вас чекатиме "солодка" екскурсія "Кавовий Львів", під час якої Ви дізнаєтесь про кавово-шоколадні традиції у Львові та зможете продегустувати один з напоїв у львівській кав'ярні.

Read more

Пропонуємо насичений одноденний тур до Львова з друзями, під час якого Ви ознайомитись з центральною частиною міста, зануритесь у загадковий підземний світ, а на завершення скуштуєте справжнього львівського пива у компанії співробітників.

Read more

Емоційно насичений одноденний тур до Львова для корпоративу, під час якого Ви почуєте історію Старого Львова, побачите найбільш привабливі для відвідування об'єкти, скуштуєте справжнього львівського пива, а на завершення Вас чекатиме пригодницький квест!

Read more

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте легендарне місто Лева і чарівні та мальовничі куточки Карпат Львівщини.

Read more