Skip to main content

Тур в Карпати зі Львова Гуцульські прогулянки

Триденний тур найцікавішими місцями Карпат! Захоплюючі гірські пейзажі, водоспади, музеї народного мистецтва, традиції, вірування та обряди гуцулів.

Триденний тур найцікавішими місцями Карпат. Захоплюючі гірські пейзажі, водоспади, музеї народного мистецтва, традиції, вірування та обряди гуцулів.

1 день:

8:00 - виїзд зі Львова - Манява (огляд монастиря та водоспаду) - обід - Татарів (поселення в садибах або готелі)

2 день:

8:00 - сніданок - Ворохта (катання на підйомниках, огляд гірських пейзажів) - Кривопільський перевал (один з найвищих перевалів Карпат) - Верховина (огляд міста, відвідуємо музеї трембітарства та музей-Вишиванку, а також музей фільму "Тіні забутих предків") - Криворівня (музей Івана Франка) - Яворів (майстер-клас з виготовлення ліжників) - Татарів (ночівля).

3 день:

9:30 - виїзд з Татарова - водоспад Женецький Гук - Буковель (катання на підйомниках) - Рогатин (екскурсія по місту) - Львів.

Детальний опис об'єктів туру в Карпати зі Львова "Гуцульські прогулянки":

Манява - під час екскурсії в Карпати зі Львова Ви відвідаєте одне з найбільш-відвідуваних туристичних місць в Західній Україні. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”,який був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1611р.). Також Ви побачите Манявський водоспад висотою у 17 мерів, який знаходиться за 8 км від монастиря. В Маняві у XVII ст. маляр Йов Конзелевич створив т.з. Богородчанський іконостас, який дивом вцілів і знаходиться зараз у Львові в Національному музеї. Деякі джерела стверджують, що в Манявському скиті похований гетьман України Іван Виговський.

Яремче - під час екскурсії по Яремче, Ви зрозумієте чому його називають перлиною Українських Карпат. Ви відвідаєте водоспад Пробій – один з найповноводніших каскадних водоспадів в Українських Карпатахт, висота якого становить 8 метрів. Над водоспадом побудований міст заввишки 20 м. Наступним що Ви побачите під час екскурсії це мальовничі скелі Довбуша. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори. З одного з майданчиків можна побачити Явірник – одну з  вершин Горгансього хребта. Також Ви побуваєте на сувенірному ринку, який являється  Меккою народно-прикладного мистецтва. Тут представлені практично всі його види. З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри.

Ворохта – вона відома старими дерев’яними храмами, а також це центр підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону та лижних перегонів. Ви покатаєтесь на підйомниках, помилуєтесь навколишніми краєвидами та побачите базу тренувань українських спортсменів.

Кривопільський перевал - це один з найвищих проїзних перевалів Карпат, його висота над рівнем моря складає 1013 метрів.

Верховина - мандрівка у серце Гуцульщини – колишнє Жаб’є. Саме тут знімали легендарний фільм «Тіні забутих предків», а Ви побуваєте у музеї, присвяченому цьому фільму. Також відвідаєте музеї-хати місцевих майстрів – Музей-вишиванку та Музей трембітарства, де господарі розкажуть Вам усе про види їхніх занять. Також побачите річку Чорний Черемош – одну з найнебезпечніших в Україні.

Криворівня - екскурсія у літературно-меморіальний музей Івана Франка в одному з найстаріших сіл Гуцульщини – в с. Криворівня У музеї зберігаються меморіальні речі, якими користувався Іван Франко.

Яворів - столиця гуцульських ремесел. Тут Ви познайомитесь з традиціями виготовлення ліжників. Візьмете участь у майстеркласі з виготовлення ліжників на ткацькому станку.

Женецький Гук – одного з наймиловидніших карпатських водоспадів,  розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Вода тут вільно падає з висоти 15 м. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього.

Буковель - Ви відвідаєте найвідоміший гірсько-лижний курорт України Буковель, розташований на висоті 853 м над рівнем моря, підніметесь на підйомнику на гору Буковель.

Рогатин - за однією з версій, саме звідси походила Настя Лісовська  - дружина Сулеймана Красивого, відома всім як Роксолана.Також тут знаходиться церква Св. Духа 17 ст., що внесена до Спадщини ЮНЕСКО.

 

Ціни:

Група 16-25 осіб - 855 грн./особа

Група 25-30 осіб - 785 грн./особа

Група 30 і більше осіб - 765 грн./особа.

 

У вартість входить:
-    Транспортний супровід
-    Проживання у приватних садибах у 2-3-4 місних номерах
-    Екскурсійний супровід

У вартість не входить:

-    Харчування
-    Вхідні квитки до відвідуваних об’єктів.
-    Білети на поїзд
-    Особисті витрати.

 

Замовити тур в Карпати зі Львова:

За тел.:
(032) 253-48-70
Менеджер Настя:
+38 (063) 183-23-02 
+38 (098) 343-58-23 

Гід Дарія:
+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891

E-mail: info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_