Skip to main content

Тур в Карпати зі Львова Чарівний Лев і Загадки Карпат

Захоплюючий тур до Карпат та міста Лева. Екскурсії до Карпат та Львова під час яких Ви познайомитесь з традиціями Західної України та відвідаєте найцікавіші куточки цього краю.

Захоплюючий тур до Карпат та міста Лева. Екскурсії Львовом та Карпатами під час яких Ви зможете проникнутись духом Західної України, відчути традиції та душу цього краю.

1 день

Екскурсія «Вуличками старого Львова»
Екскурсія середньовічною частиною Львова. Ви дізнаєтесь про життя давнього міста, відвідаєте площу Ринок – серце середньовічного Львова та почуєте історії найвідоміших будинків, що розташовані тут. Побуваєте у руському, єврейському, вірменському та польському кварталах міста. Почуєте легенди Оперного театру та дізнаєтесь де тече знаменита річка Полтва.
Ви побачите: Оперний театр, Вірменську церкву, руїни синагоги Золота Роза, Домініканський та Єзуїтський собори, Латинський кафедральний собор, церкву Успіння Богородиці та Вежу Корнякта, а також найцікавіші будинки на площі Ринок.
Перерва на обід
Автобусна екскурсія «Вікно у Львів»
На Вас чекають: красиві панорами на вулиці давнього міста; Австрійські квартали Львова; Гора Високий Замок – найвища точка Львова, звідки вид на місто відкривається як на долоні. Саме на цій горі з 13 до 19 ст. знаходилась могутня фортеця, що охороняла місто від ворогів; Церква Св. Юри – один з найвідоміших та найкрасивіших храмів Львова, пам’ятка архітектури бароко 18 ст.; Личаківський цвинтар – кладовище-музей, де поховані видатні львів’яни українського, польського, австрійського та вірменського походження. Серед відомих українців, які тут спочивають, є Іван Франко, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька та ін.. А кожен пам’ятник тут вражає красою і символізмом.; Львівський національний університет Івана Франка – колишня будівля Галицького Сейму та один з найстаріших навчальних закладів країни та багато іншого.

2 день

Виїзд зі Львова до Маняви.
Під час цієї екскурсії до КарпатВи відвідаєте одне з найбільш-відвідуваних туристичних місць в Західній Україні. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”,який був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1611р.). Також Ви побачите Манявський водоспад висотою у 17 мерів, який знаходиться за 8 км від монастиря. В Маняві у XVII ст. маляр Йов Конзелевич створив т.з. Богородчанський іконостас, який дивом вцілів і знаходиться зараз у Львові в Національному музеї. Деякі джерела стверджують, що в Манявському скиті похований гетьман України Іван Виговський.

Обід у монастирі.

Переїзд до Татарова. Поселення у приватних садибах – 2-3-4-місне розміщення.

3 день

Яремче
Ви побуваєте у Яремче, яке називають перлиною Українських Карпат. Під час туру до Яремче Ви відвідаєте водоспад Пробій – один з найповноводніших каскадних водоспадів в Українських Карпатахт, висота якого становить 8 метрів. Над водоспадом побудований міст заввишки 20 м. Наступним, що Ви побачите під час екскурсії по Яремче, є  мальовничі скелі Довбуша. Деякі з них досягають висоти до 20 метрів. Навколо групи скель є декілька оглядових майданчиків, з яких відкриваються гарні краєвиди на навколишні гори. З одного з майданчиків можна побачити Явірник – одну з  вершин Горгансього хребта. Також Ви побуваєте на сувенірному ринку, який являється  меккою народно-прикладного мистецтва. Тут представлені практично всі його види. З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев'яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри.

4 день

Екскурсія на Буковель – найвідоміший гірсько-лижний курорт України, розташований біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Катання на підйомниках.

Переїзд до водоспаду Женецький Гук – одного з наймиловидніших карпатських водоспадів. Він розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Вода тут вільно падає з висоти 15 м. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього.

Виїзд з Карпат. Повернення до Львова.

 

Ціни:

16-25 осіб - 1100 грн./особа

26-30 осіб - 1000 грн./особа

 

У вартість входить:

-    Проживання: 1 ніч у Львові в хостелі та 2 ночі в Татарові в садибах
-    Екскурсії по Львову та Карпатах

-   Транспортний супровід

-   Сніданки.


У вартість не входить:

-    Вхідні квитки до відвідуваних об’єктів

-    Харчування (обіди та вечері).

 

Замовити тур в Карпати зі Львова "Чарівний Лев і Загадки Карпат" можна:

За тел.:
(032)253-48-70

Настя:
+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Дарія:
+38 096 463 30 05
+38 063 279 98 91
info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_