Skip to main content

Сімейний тур до Львова

Львів дійсно схожий на казку... Пропонуємо Вам Сімейний тур до Львова для того, щоб поринути у казковий світ разом з вашими дітьми. Здійсніть незабутню подорож у Львів зі своєю сім’єю! Цікава та насичена програма не дозволить нудьгувати ні дітям, ні дорослим.

Сімейний тур до Львова розрахований на 2 дні.

Сімейний тур до Львова, програма:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Автобусна екскурсія по Львову.

Сімейний тур до Львова розпочнеться з ознайомчної екскурсії по Львову. Під час цієї екскурсії Львовом Ви побачите: Головний вокзал - пам'ятку архітектури початку ХХ ст., УГКЦ св. Єлизавети і Ольги - кажуть, якщо біля цього храму розлити воду, то одна частина потече до Чорного моря, а інша до Балтійського, оскільки храм знаходиться на лінії Головного Європейського вододілу. Ви також побуваєте у храмі Св. Юра - пам'ятці архітектури XVIII ст. Цей храм був головною святинею УГКЦ до 2007 р.

Ви побачите колишнє Шляхетське казино та палац графів Потоцьких - будівлі у який знімали фільм "Д'артаньян та три мушкетери", побачите будинки ЛНУ ім. Івана Франка та НУ Львівська Політехніка - двох провідних вишів Львова, відвідаєте Личаківський цвинтар, де поховані такі відомі люди, як Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ігор Білозір, Володимир Івасюк і побуваєте на горі Високий Замок, звідки відкривається чудова панорама на усе місто. Ця ексекурсія дозволяє порівняно за незначний час оглянути практично усе місто.

Обід. Екскурсія Львів дитячими очима

Якщо Ви бажаєте подарувати своїй дитині казку то ми пропонуємо до Вашої уваги саме цю екскурсію по Львову, яка проводиться у доступній формі для діток, для того щоб викликати позитивні і незабутні враження про місто. Починається вона з прогулянки по історичному центру – навколо площі Ринок.

Тут ви відчуєте себе у справжньому середньовічному місті – навколо будинки XVI – XIX століть, висока міська Ратуша, на яку буде можливість піднятись, фонтани та стара бруківка. Ви почуєте захоплюючі історії і легенди про площу Ринок, побуваєте у будинку який живе своїм власним часом і побачите диковинного звіра. У Вас буде можливість спуститись у підземелля - найстарішу діючу аптеку-музей Львова. Ви зможете зарядитись оптимізмом від пам’ятника львівській посмішці, побачите будинок Пір року та переконаєтесь, що Львів – це справді унікальне місто, адже відстань до неба тут становить всього лиш 12 м.

Також Ви відвідаєте Львівську майстерню шоколаду. А на завершення пропонується смачний майстер-клас з розпису пряників, від якого отримають задовлення ваші дітки.

2 день 

Ранок. Екскурсія уПідземелля Львова.

На другий день у вас буде можливість зануритись у підземний світ міста Лева, довжина якого становить приблизно 100 кілометрів. Сюди входить колектор річки Полтви, підвали на площі Ринок, потаємні ходи  та підземелля монастирів. Першим на нашому шляху є підземелля Єзуїтського костелу 17 ст., яке використовувалось монахами єзуїтами у їхніх потребах, та підземелля 14 ст. – це залишки колишнього будинку, на підвалинах якого пізніше побудували храм.Підземелля Домініканського монастиря є одними з найстаріших підземель Львова. Вчені припускають, що це - залишки палацу князя Лева, який було закладено у 1270 р. Тут можна побачити зал з шибеницею та житло монаха-відлюдника. Також побуваєте у найстарішій діючій аптеці-музей «Під чорним орлом». Діє вона уже понад два з половиною, тут можна побачити багато унікальних експонатів - книжки зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцію медичних приладів, яким понад чотириста років. Також тут облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.

Обід. 

Майстер-клас для дітей на вибір.

А завершити Сімейний тур до Львова пропонуємо майстер-класом ласощів. Ваша дитина зможе власноруч зробити марципан, шоколадні цукерки або розмалювати пряник. А батьки у цей час зможуть трошки перепочити і насолодитись компанією один одного. 

Ціна та замовлення туру:

Сімейний тур до Львова може бути проведений у будь-який період року за попереднім замовленням.

Замовити тур та дізнатись ціну можна за тел.:


+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: