Skip to main content

Тур Львів з коліжанками

Якщо Ви збираєтесь відпочити в компанії коліжанок, тоді Тур Львів з коліжанками саме для Вас. У Вас буде можливість ознайомитись з перлинами міста Лева, відвідати тематичну екскурсію, скуштувати львівської кави та шоколаду, зробити декоративну свічку власноруч та влаштувати дівочі посиденьки за келихом вина.

Тур Львів з коліжанками розрахований на 2 дні.

Програма туру до Львова з коліжанками:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Екскурсія Вулицями старого Львова

Тур Львів з коліжанками розпочнеться з екскурсії по Львову.  Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну пам'ятку архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачите деякі місця зйомок фільму "Д'артаньян і три мушкетери", зокрема місце дуелі Д'артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам'ятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, пам'ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Константина Корнякта та смерть Івана Підкови. Ну і звісно ж, безліч романтичних легенд та правдивих історій, пов'язаних зі Львовом.

Обід. Тур Львів з коліжанками продовжується майстер-класом з виготовлення свічок своїми руками занурює в світ розкоші і мрій та дарує незабутнє
 задоволення.  Пропонуємо Вам цікаво та творчо провести час у колі подруг. Зроблені своїми руками, такі декоративні свічки збережуть і передадуть частинку вашого душевного тепла і позитивної енергії, а також можуть бути чудовим подарунком до будь-якого свята.

2 день 

Обід. Екскурсія Кавово-шоколадний Львів

Львів - це те місто, де ніхто не може уявити свого життя без філіжанки запашної кави та чоколядки. Адже кавово-чоколядові традиції поселились у місті ще в австрійські часи. Ще й до сьогодні львів'яни запрошують один одного "на каву" якщо потрібно щось обговорити та приносять чоколядку як знак вдячності за послугу. Це не дивно, адже саме львів'янин Юрій Кульчицький навчив австрійців пити каву у XVII ст. А наприкінці XVIIІ ст. австрійці принесли з собою моду на кавування до Львова. З тих часів кав'ярні і цукерні, шоколадні у Львові виникають на кожному кроці. Саме кав'ярні у ХІХ ст. стають прихистком для львівської богеми. Тут художники малювали картини, а письменники писали твори. Тут творилась історія міста і з ними пов'язане життя найвідоміших львів'ян. Під час цієї екскурсії Ви почуєте про найвідоміші львівські кнайпи та кав'ярні, побачите найцікавіші заклади сучасного Львова, відвідаєте деякі з них та скуштуєте львівської кави та шоколаду. На завершення екскурсії пропонується зайти на філіжанку кави з коліжанками у львівську кав’ярню. 

А завершити Тур Львів з коліжанками пропонуємо душевними посиденьками у колі коліжанок за келихом файного вина у романтичному закладі Львова.

Ціна та замовлення:

Тур Львів з коліжанками може бути організований у будь-який період року, за попереднім замовленням.

Замовити Тур Львів з коліжанками або дізнатись ціну можна у менеджера за тел.:


+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: