Skip to main content

Тур до Львова в дружній компанії Львів та Карпатські пейзажі

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте легендарне місто Лева і чарівні та мальовничі куточки Карпат Львівщини.

Програма дводенного туру до Львова для друзів:

1 день

Група прибуває до Львова, яку гід зустрічає на вокзалі.

Початок автобусної екскурсії "Мандрівка Львовом на колесах".Тривалість екскурсії: 3-4 години (залежно від кількості осіб у групі). Під час цієї екскурсії Львовом Ви відвідаєте три основні об'єкти: г. Високий Замок, звідки Вам відкриється неймовірний вид на усе місто; собор Св. Юра – один з найкрасивіших храмів Львова в стилі бароко 18 століття; Личаківський цвинтар - музей під відкритим небом, де знаходяться поховання видатних львів’ян. 

Обідня перерва.

Після невеличкої перерви ми продовжуємо знайомитись з містом під час екскурсії "Вулицями старого Львова", точніше з його старою частиною. У Вас буде можливість побачити: красиві панорами вулиць давнього міста, споруди, які будувались за австрійських та польських часів, також Ви відвідаєте собори та храми, від яких так і віє духовною величчю. 

Вільний час. Відпочинок.

2 день

Сніданок.

Цього дня на Вас чекає дуже багато вражень, а отримаєте Ви їх під час заміської екскурсії в Карпати "Перлини Карпат і наскельна фортеця Тустань". Першим на своєму шляху Ви відвідаєте  Національний природний парк «Сколівські Бескиди», де у Вас буде можливість побачити водоспад Кам’янка на однойменній річці, здійснете міні-похід до «Мертвого озера», помилуєтесь краєвидами цього чудесного краю. Далі Ви побуваєте в заповіднику «Тустань», де знаходяться знамениті Урицькі скелі, вік яких становить близько 50 млн. років. Якщо група встигає - відвідується ще один об'єкт - наскельний монастир в Розгірче.

Повернення до Львова на вокзал. Група вирушає додому.

 

 

Замовити дводенний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

 

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: