Skip to main content

Тур до Львова та околиць Подорож до Львова та Карпат

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте місто Львів, ознайомитесь з його багатовіковою історією, а також покатаєтесь на єдиному в Україні карпатському трамваї!

Програма на дводенний тур в Карпати та до Львова:

1 день

Приїзд у Львів. Гід Львовом зустрічає групу на вокзалі.

Розпочинаємо нашу мандрівку з автобусної екскурсії "Львів крізь шибку вікна". Протягом цієї екскурсії Львовом Ви відвідаєте: Личаківське кладовище - знаменитий Львівський некрополь; гору Високий Замок, на якій раніше знаходився замок короля Данила Галицького, а зараз звідси відкривається заворожуюча панорама на місто; греко-католицький собор Св. Юра. Також гід по Львову розповість Вам про: Львівський університет, Будинок Вчених, палац Потоцьких, Львівську політехніку, Личаківську вулицю - об'єкти, повз які Ви буде проїжджати під час даної екскурсії.

Перерва на обід.

Далі, під час пішохідної екскурсії Львовом "Вулицями старого Лева", продовжуємо знайомитись із середньовічною частиною міста. У Вас буде можливість прогулятись по руському, єврейському, польському та вірменському кварталах, дізнатись про життя давнього міста, почути захоплюючі історії та легенди найвідоміших архітектурних об'єктів, які в буквальному сенсі, знаходяться тут на кожному кроці.

Повернення у готель/хостел. Вільний час. Ночівля.

2 день

Снаданок. 

Сьогодні на Вас чекає захоплююча подорож в Карпати під час екскурсії "Скелі Довбуша та Карпатський трамвай". Під час першої зупинки Ви відвідаєте знамениті скелі Довбуша, які знаходяться у с. Бубнище. Другою зупинкою буде с. Вигода, де у Вас буде можливість покататись на єдиному трамвайчику в країні, який, щоправда, більше схожий на поїзд. Під час цього чотирьох-годинного маршруту Ви побачите водоспад Мізунка та вражаючо-мальовничий гірський ландшафт Карпатського краю.

Повертаємось у місто Львів. 

Замовити дводенний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: