Skip to main content

Тур до Львова та околиць Чарівний Львів та Королівська Жовква

Під час цієї дводенної мандрівки Ви ознайомитесь з історією середньовічної частини міста, побачите найбільш відомі архітектурні пам'ятки культурного надбання австрійських часів, а на другий день відвідаєте не менш цікаву Жовкву та Крехівський монастир.

Програма дводенного корпоративного туру до Львова:

1 день

Приїзд до Львова. Трансфер з вокзалу в центр.

Початок пішохідної екскурсії "Австрійський Львів", під час якої ви оглянете найбільш видатні архітектурні перлини австрійських часів, які знаходяться в центральній історичній частині міста. Гід по Львову познайомить Вас з так званим Австрійським Львовом, який забудовувався у 19 – поч. 20 століттях. Ви побачите: Львівську Оперу, Шляхетське Казино, палац Потоцьких, Львівський національний університет ім. І. Франка (колишню будівлю Галицького Сейму), а також відвідаєте собор св. Юри.

Обідня перерва.

Далі продовжуємо наше знайомство з містом Лева, відвідуючи екскурсію "Вулицями старого Львова". Під час цієї пішохідної екскурсії Львовом Ви побачите: Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, прогуляєтесь по Львівському корзо, побуваєте на площі Ринок – у самому серці міста. У Вас буде можливість помилуватись архітектурою 16-17 ст. та дізнатись про середньовічне минуле міста.

Група повертається в готель/хостел. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. Виїзд на заміську екскурсію "Королівська Жовква та Крехівський монастир".  Ви відвідаєте Жовкву, яка посідає друге місце за кількість визначних пам'яток після Львова у Львівській області. Заснування міста припадає на 1594 рік, а засновником вважається гетьман Станіслав Жолкевський.Тривалий час місто було резиденцією короля Польщі Яна Собеського, тому його часто називають "Королівська Жовква".  Під час екскурсії у Жовкві Ви побачите: Кафедральний костел Св. Лаврентія, дерев'яну церкву Св. Трійці, синагогу та міську Ратушу. Далі помандруємо до Крехівського монастиря, який вважається однією з головних греко-католицьких святинь України. 

Повернення до Львова.

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: