Skip to main content

Тур до Львова Солодкий Лемберг

Під час цього одноденного туру до Львова Ви помилуєтесь найцікавішими місцями Львова, а потім на Вас чекатиме "солодка" екскурсія "Кавовий Львів", під час якої Ви дізнаєтесь про кавово-шоколадні традиції у Львові та зможете продегустувати один з напоїв у львівській кав'ярні.

Прибуття у славетне місто Львів. Гід зустрічає групу на вокзалі.

Одноденна мандрівки до Львова розпочинається з автобусної екскурсії "Львів через шибку автобуса". Під час цієї екскурсії по Львову Ви відвідаєте знамениті місця, які знаходяться на великій відстані один від одного, але без них не можна уявити своє знайомство з містом Лева. У програмі екскурсії передбачено три зупинки: церква св. Юри, в якій знаходиться чудодійна ікона Пресвятої Діви Марії, датована 17 ст.; Личаківське кладовище - знаменитий Львівський некрополь, де Ви почуєте багато цікавих історій та легенд; Високий Замок, де Ви зможете споглядати чудову панораму міста та зробити незабутні знимки на згадку.

Перерва на обід.

Далі, під час екскурсії "Кавово-шоколадний Львів" пропонуємо Вам ознайомитись з історією зародження кави та шоколаду у Львові, які по праву вважаються візитною карткою міста. Гід по Львову розповість Вам про найвідоміші кнайпи та кав'ярні, покаже цікаві заклади харчування сучасного Львова, а наостанок у Вас буде можливість скуштувати один з цих напоїв у затишній тематичній кав'ярні.

Замовити одноденний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:


+38 096 46 33 005
+38 063 27 99 891
Пишіть на нашу електронну адресу:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: