Skip to main content

Тур Львів для закоханих

Львів - це романтичне місто, яке огорнуте таємничістю, легендами, оповите особливою атмосферою кохання. Тур Львів для закоханих - романтична пригода на вулицях Львова для тих, хто кохає...

Тур Львів для закоханих розраховани на 2 дні.

Програма, Тур Львів для закоханих:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Екскурсія Львів – місто для закоханих

Тур Львів для закоханих розпочнеться з романтичної екскурсії містом. Ця екскурсія по Львову вразить Вашу другу половинку і подарує їй незабутні спогади. Під час неї Ви прогуляєтесь романтичними вуличками середньовічного міста, почуєте історії кохання, свідками яких була львівська бруківка. Побачите загадкові кам’яниці та дворики, завітаєте у величні собори та храми. А також познайомитесь з усіма найвидатнішими пам’ятками давнього Львова. 

Обід. Екскурсія Підземний Львів

Далі пропонуємо Вам зануритись у підземний світ міста Лева. Це тихе, спокійне місце, оповите загадковими таємницями.  Під час екскурсії підземеллями Львова Ви відвідаєте підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, а також підземелля під житловим будинком Львова, в якому зараз розміщується найстаріша діюча аптека-музей. 

Дегустація кави.

На завершення пропонуємо Вам скуштувати каву у романтичній львівській кав’ярні.

2 день

Ранок. Екскурсія на Личаківський цвинтар

У другий день Туру Львів для закоханих на Вас чекає дещо містична екскурсія. У Вас буде можливість прогулятись романтичними алейками Личаківського цвинтаря, де поховані такі видатні особистості як Іван Франко, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька та ін. Ви пройдетесь найстарішою частиною цвинтаря, де знаходяться поховання 18 століття, також побачите польську частину, та Поле почесних поховань, де зможете вшанувати героїв 20 століття та полеглих на Майдані. Личаківський цвинтар це красиве місце, яке замість сумних думок, занурить Вас у стан спокою і гармонії. Цей меморіальний музей під відкритим небом визнаний один з найгарніших у Європі.

На заключення романтичного вікенду Вам пропонується екскурсія у Шевченківський Гай, який розкинувся на мальовничих лісових пагорбах. Цей етно-музей знайомить відвідувачів із сільською архітектурою і побутом минулих століть. Всього лише кілька трамвайних зупинок від центру і Ви зможете відчути  увесь колорит українського села і побувати в атмосфері давніх осель наших предків. Протягом цієї екскурсії Ви зможете ознайомитись з дерев’яною архітектурою і прогулятись мальовничим парком в обіймах коханої людини.

Ціна та замовлення:


+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: