Skip to main content

Тур до Львова для дружніх компаній Легенди міста Лева та Замків Львівщини

Під час цієї дводенної мандрівки Ви відвідаєте популярний туристичний маршрут замками Львівщини та детально ознайомитесь зі Львовом - містом міфів і легенд...

Програма дводенного туру до Львова з друзями:

1 день:

Прибуття групи у Львів. Гід по Львову зустрічає групу на вокзалі.

Починаємо нашу мандрівку з автобусної екскурсії "Мандрівка Львовом на колесах", під час якої Ви побачите: Головний вокзал, УГКЦ св. Єлизавети і Ольги, храм Св. Юра, Шляхетське казино, палац Потоцьких, провідні виші Львова: ЛНУ ім. Івана Франка та НУ Львівська Політехніка. Також під час цієї екскурсії Львовом Ви побуваєте на горі Високий Замок, піднявшись на яку, Вашому погляду відкриється чудова панорама практично на усе місто; також Ви відвідаєте Личаківський цвинтар, де поховані такі відомі люди: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ігор Білозір, Володимир Івасюк та інші.

Обідня перерва. Вільний час.

Далі, під час екскурсії "Легенди вечірнього Львова" пропонуємо Вам прогулятись містом, яке огортають сутінки... Мимоволі так і хочеться почути невимушені історії та легенди, пов'язані з цим загадковим містом. Гід Львовом розповість Вам безліч інтригуючих розповідей на різну тематику, а Вам уже вирішувати, що з них правда, а що вигадка... Під час цієї екскурсії по Львову у Вас буде чудова нагода подивитись на місто крізь призму таємничих легенд.

Повернення в хостел/готель. Відпочинок. Нічліг.

2 день

Сніданок.

Вирушаємо у найбільш популярну заміську екскурсію "Золота підкова Львівщини". Під час цього знаменитого туристичного маршруту ми відвідаємо три об'єкти: Олеський замок - одну з найдавніших фортець Львівщини; замок у Підгірцях - один з наймістичніших в Україні; Золочівський замок - могутню фортецю родини Собеських, яка складається з двох основних частин: Великого та Китайського палаців. 

Повернення до Львова на вокзал. Група вирушає додому.

 

 

Замовити дводенний корпоративний тур до Львова можна за телефоном:

 

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: