Skip to main content

Тур Львів для чоловіків

Хочете відпочити чоловічою компанією і не знаєте де це краще зробити? Беріть своїх найліпших колєг і приїжджайте до файного міста Львова!

Тур Львів для чоловіків - екскурсії, пиво, кримінал і… навіть втеча з в’язниці… Незабутні враження Вам гарантовані.

 

Тур Львів для чоловіків триває 2 дні.

Програма туру до Львова:

1 день

Ранок. Зустріч з гідом. Екскурсія Вулички старого Львова

Тур Львів для чоловіків розпочнеться з найпопулярнішої екскурсії Львовом, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів.

Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну пам'ятку архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачите деякі місця зйомок фільму "Д'артаньян і три мушкетери", зокрема місце дуелі Д'артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам'ятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, пам'ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, провинахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Константина Корнякта та смерть Івана Підкови. 

Обід. Екскурсія Пивний Львів.

Пивна екскурсія містом. Ви дізнаєтесь про особливості львівської пивної культури, побуваєте у єдиному в Україні Музеї Пивоваріння, і в ньому Вас почастують пивом! Ви дізнаєтесь про найпопулярніші кнайпи, де можна скуштувати найкращого львівського пива, про технологію його виготовлення, та львівських батярів – затятих пияків і шукачів пригод, образ яких зараз надзвичайно популярний у Львові.

2 день

Вільний ранок. Обід. Екскурсія Кримінальний Львів.

Цього дня Тур Львів для чоловіків розпочнеться з вільного ранку. А уже після обіду на Вас чекає кримінальна екскурсія по Львову. Під час неї Ви дізнаєтесь про захоплююче кримінальне минуле середньовічного Львова. Ви довідаєтесь про те, як раніше виглядали львівські в’язниці і за що туди відправляли, про корупцію у Львові та найвідоміших львівських можновладців, які нею займалися, про випадки вуличного хуліганства, витівки львівської богеми, діяльність банків у Львові та фінансові махінації львівських лихварів, панянок у червоному та будинки розпусти у Львові, про львівських кишенькових злодіїв, професію ката, батярів, вбивства з політичних мотивів та еволюцію львівської міліції. Ви побуваєте на вулиці червоних ліхтарів Львова, місцях катувань та ув’язнень, у найбільш кримінальному районі Львова кінця 19 століття.  Ця екскурсія по Львову перенесе Вас з центральної частини міста до більш звичних для самих львів’ян районів та менш популярних серед туристів районів Львова, в яких Ви зможете познайомитись з його кримінальним минулим. На завершення пропонується дегустація настоянки.

Квест втеча з в’язниці.

Ви опиняєтесь у райвідділі міліції за підозрою у злочині, якого не скоювали. У вас є лише 60 хвилин, щоб втекти та уникнути в'язниці. Відчуйте на собі, що значить вибратися з пастки. Це дуже цікаве і незвичайне проводження часу у компанії справжніх чоловіків!

Ціна та замовлення:

Замовити Тур Львів для чоловіків можна у будь-який період року, за попереднім замовленням.

Замовити або дізнатись ціну на Тур Львів для чоловіків можна за тел.:

 

+38 063 183 23 02
+38 098 343 58 23
manager@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: