Skip to main content

Тур Дика Волинь: Прип'ять-Стохід - Волинська Амазонія

Тур Дика Волинь - це захоплююча пригода навіть для досвідчених мандрівників! Чарівні озера та дрімучі ліси Волині, річки Прип'ять та Стохід - справжня Волинська Амазонія! А ще прогулянка через найбільше болото Волині, найдовша кладка через болото та спостереження за птахами крізь бінокль. А на додачу - карстові джерела, що пробиваються прямісінько з-під озера!

Дата: 3-4 жовтня

3 жовтня

5.00 - Виїзд

7.30 - Сніданок та санітарна зупинка у Луцьку

9.30 - 10.00 - Оконські карстові джерела

11.00 - Прибуття у Люб'язь

11:00-16:00 - Водна екскурсія на моточовнах по озеру Люб'язь та річці Прип'ять

14.00 - Польовий обід на березі річки Прип'ять (уха, канапки з салом, чай і до чаю)

Під час екскурсії: заїзд на острів посеред озера, гора Муравина - найвища точка Національного парку, автентичне село Сваловичі, очеретяні джунглі річки Прип'ять, перельотні птахи. 

16.00 - поселення в готель. 

Відпочинок. 

Вечірні посиденьки біля ватри на березі озера Люб'язь. Шашлик та картопелька. 

4 жовтня

Сніданок у готелі

8.30 - виселення з готелю.

9.00 - 11.30 - Орнітологічний пішохідний маршрут еко-стежкою Національного парку "Прип'ять-Стохід". *

*Хто полюбляє рибалку, може використати цей час для риболовлі

11.30 - прибуття в Любешів. Ранній обід.

13.30-17.00 - Пішохідний маршрут еко-стежкою Черемського заповідника

17.00-22.00 - переїзд до Львова. По дорозі - санітарні зупинки.

22.00 - повернення до Львова.

 

Детальніше про об'єкти туру:

Оконські джерела - це карстові джерела, що розташовані у озері Окнище. Під сильним тиском вода виходить з джерел і б'є двома фонтанами на поверхні озера. Вода тут надзвичайно чиста і має багатий мінералогічний склад. А ще це озеро ніколи не замерзає - темпаратура тут постійно +8-9 градусів. А завдяки тому, що вода тут дуже чиста і придатна для пиття, у сусідніх ставках, що живляться з озера, розводять королівську форель. 

Національний природний парк "Прип'ять - Стохід" - це справжня волинська Амазонія! Адже річки Прип'ять та Стохід утворюють тут десятки рукавів, русел, піщаних та заболочених островів. Річки меандрують прокладаючи собі шлях через справжні очеретяні джунглі, які стали домом для понад 200 видів птахів та численної кількості рослин, в тому числі і червонокнижних видів. Річка Стохід - отримала свою назву через численну кількість рукавів, з яких утворюється. Вона впадає у річку Прип'ять. Річка Прип'ять утворює такі фантастичні меандри, що подорожуючи вздовж її русла минаєш справжні очеретяні джунглі!

Водна прогулянка на моточовнах

Тривалість екскурсії - 4-5 годин

Протяжність маршруту на моточовнах - 36 км у 2 боки

Під час цієї мандрівки Ви котатаєтесь "з вітерцем" на моточовнах довкола озера Люб'язь. Це озеро розташоване в руслі річки Прип'ять. Тобто, ріка начебто впадає в нього, а тоді витікає із іншого боку. З озера Люб'язь ми помандруємо далі за течією річки Прип'ять.

По дорозі нас чекає - піщана гора Муравина - найвища точка Національного парку. Гора піщана і постійно розмивається дощами - тому з часом буде стерта з лиця Землі.

Очеретяними джунглями помандруємо до села Сваловичі. Це автентичне село, яке колись було спалене німцями, але після війни відродилось у автентичному вигляді. Люди тут досі мешкають у дерев'яних хатках. Всього у селі мешкає 18 осіб. 

Поліський обід

У селі Сваловичі місцеві мешканці з задоволенням почастують Вас свіжоприготованою ухою та смачним волинським салом. А ще чаєм і чимось міцненьким "до чаю"

Пішохідний маршрут НацПарком "Прип'ять - Стохід"

Тривалість екскурсії - 2 год

Довжина пішого маршруту - 5км

Цього дня у Вас буде унікальна нагода сповна насолодитися тишею волинських пралісів та чистим річковим повітрям, а ще багатим орнітологічним світом Полісся. Ви здійсните піший маршрут довкола озера Люб'язь у компанії орнітолога, який розповість і покаже Вам численні види птахів. Ви помилуєтесь ними на власні очі та через біноклі. А ще побуваєте у орнітологічній вежі, яку орнітологи використовують для спостереження за птахами.

Черемський заповідник

Під час екскурсії територією заповідника Ви пройдете еко-стежкою через найбільше болото Волині - Чемерське болото. Пройти через нього можна найдовшою болотною кладкою (довжина 1 км 200 м). По дорозі побачите багато унікальних болотяних рослин, можна позбирати журавлину. Болотом ми дістинемось до острова, де люблять відпочивати перельотні птахи. А звідти помандруємо до Черемського озера. Також під час прогулянки заповідником Ви побачите землянки, в яких у роки Другої Світової Війни переховувались люди. Ознайомитесь з давніми традиціями бджолярства, коли бджіл розводять у бортях - будиночках на деревах. А ще відвідаєте найвищу пожежну вежу (висота 24 м), сконструйовану працівниками заповідника.

 

Ціна: 1665 грн./особа

У вартість входить - все, крім харчування:

- автобус

- гід та екскурсійні послуги на об'єктах

- екскурсія на мото-човнах (4 години)

- проживання в готелі (1 ніч)

- вхідні квитки 

- страхування під час подорожі

У вартість не входить:

- харчування: польовий обід (уха, канапки з салом, чай) - 80 грн./ос., 

Замовити Тур Дика Волинь:

Тел.:
+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

WhatsApp, Viber:
+38 096 463 30 05

Skype: Daria Zavaliy
Email:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: