Skip to main content

Триденний дитячий тур до Львова - Загадки міста Лева та замків Львівщини

Триденний дитячий тур до Львова з цікавими дитячими екскурсіями по Львову, відвідуванням замків Львівщини та майстер-класом з виготовленням смаколиків власноруч!

Дитячий тур до Львова Загадки міста Лева та замків Львівщини розрахований на 3 дні.

Дитячий тур до Львова, програма:

1 день

Автобусна екскурсія по Львову

Прибуття до Львова. Зустріч з гідом на залізничному вокзалі Львова. Дитячий тур до Львова розпочнеться з автобусної екскурсії "Мандрівка Львовом на колесах". Пропонуємо відвідати найвідоміші та найцікавіші місця у Львові, що розкидані по цілому місту. Ви побуваєте на горі Високий Замок - найвищій точці Львова, довідаєтесь про таємниці та легенди Львівського замку, що, на жаль, не дійшов до наших днів.

Відвідаєте церкву Святого Юрія - надзвичайну споруду у стилі бароко з чудотворною іконою Богоматері, мощами святих, підземною криптою, де поховані церковні достойники, та чудотворною копією Туринської Плащаниці. Також побуваєте на Личаківському кладовищі, де є поховання Івана Франка, Соломії Крушельницької та інших відомих осіб.

Перерва на обід та поселення в готелі чи хостелі. Вільний час.

Пішохідна екскурсія Львовом:

Після обіду програму дитячого туру продовжить пішохідна екскурсія центральною частиною міста "Львів дитячими очима".

Ви почуєте захоплюючі легенди про Львів, подивитесь на місто з різних ракурсів - підійметесь на найвищу точку Львова, спуститесь у підземні тунелі, побуваєте у найсолодших місцях Львова.

Вільний час. Відпочинок.

2 день

Сніданок.

Автобус забирає групу від місця поселення. Цього дня в рамках програми дитячого туру, на Вас чекає заміська екскурсія замками Львівщини .

Ви відвідаєте найвідоміші замки Львівщини - Олеський, Підгорецький та Золочівський. Замок в Олеську вважається найстарішим на Львівщини, Підгорецький замок вважають найкрасивішим на Львівщини, а Золочівський - найміцнішою фортецею на Львівщині.

Обід під час екскурсії. 

Повернення до Львова. Вільний час.

3 день

Сніданок.

У третій день дитячого туру до Львова Вас чекає чимало цікавинок. А саме:

Екскурсія "Підземеллями Львова". Сьогодні на Вас чекає знайомство з таємничим світом львівських підземель. Ви побуваєте у найцікавіших із них. На Вас чекає: найстаріше підземелля Домініканського собору. Вважається, що його вік починається з 13 ст. Вас здивує підземелля Єзуїтського собору, адже тут Ви зможете побувати одразу у двох часових епохах - у 14 та 17 століттях. А також відвідаємо Аптеку-музей з її підземними проходами, побуваємо у давньому винному погребі.

Перерва на обід.

Іще однією пригодою цього дня для Вас буде майстер-клас з виготовлення марципанів власноруч. Для Вас це буде не тільки весело та цікаво, а ще й дуже смачно.

Завершення туру до Львова. Прощання з містом. Повернення додому.

Дитячий тур до Львова на три дні - це цікава та дуже насичена програма для тих, хто хоче насолодитись Львовом сповна.

 

Ціна та замовлення туру:

Дитячий тур до Львова проводиться у будь-яку пору року, за попереднім замовленням.

Дізнатись ціну та замовити тур можна тут:

Тел.:

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

WhatsApp, Viber:

+38 096 46 33 005

Email:

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: