Skip to main content

Триденний тур для дітей Мальовниче Закарпаттячко

Під час цієї подорожі на Закарпаття діти зможуть сповна насолодитись колоритом цього краю: відчути могутність оборонних споруд, продегустувати найсмачніші види сиру, скупатись в термальних басейнах та придбати сувенір з лози на згадку.

Маршрут: Мукачево - Косино - Іза - Горінчово - Виноградово - Ужгород.

Програма туру на Закарпаття для дітей:

День 1

Зустріч групи на вокзалі в Мукачево. Трансфер в готель.

Обідня перерва.

Далі, на Вас чекатиме екскурсія Мукачево – одному з найстаріших міст України, місті, яке було засноване у 896 році. У Вас буде можливість прогулятись по затишному бульвару, центральній площі, де розташована Ратуша (зведена у 1906 році). Також Ви побачите Кафедральний костел Святого Мартина - покровителя міста. Неподалік знаходиться готична каплиця Святого Йосипа та пам’ятник святим Кирилу та Мефодію, які створили кирилицю.

Переїзд в Косино (або Берегове), де знаходяться відомі термальні басейни. Ви матимете нагоду скупатися у басейнах відпочинкового комплексу “Термальні води Косино”, середня температура води в яких становить + 41 °C. Це не тільки веселе, але й корисне для здоров’я проводження часу.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. 

День 2

Сніданок.

Сьогодні на Вас чекає захоплююча екскурсія по Закарпаттю «Дивовижний вояж». Заїжджаємо в с. Іза, відоме своїми виробами і плетеної лози. Тут Ви можете придбати невеличкий сувенір напам’ять або ж інші розкішні вироби з лози для дому.  Переїзд в с. Горінчово, де у Вас буде нагода продегустувати сир і бринзу на екофермі «Райський куточок».

Обід на фермі.

Переїзд в Виноградово, де відбудеться автобусна екскурсія по центру міста. Переїзд в село Четфалва, де Ви побачите: католицький храм Святого духа та готичний храм з дерев’яною дзвінницею. 

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

День 3

Сьогодні ми відвідаємо Мукачівський замок «Паланок», який знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст. У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи. Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли молода та тендітна графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.

Переїзд до Ужгорода на оглядову екскурсію «Древній град Унгвар». Під час цієї пішохідної екскурсії по Ужгороду Ви побачите: хоральну синагогу, Кафедральний греко-католицький собор, замок Унг, костел Св. Юрія, а також цікаві історичні та архітектурні пам’ятники.

Обід (факультативно). Вільний час.

Трансфер на вокзал в Мукачево. Повернення додому.

 

Вартість туру на Закарпаття залежить від кількості осіб у групі і дат заїзду. Ви можете дізнатись актуальні ціни зателефонувавши до нашого менеджера. 

 

Замовити дитячий тур на Закарпаття можна за тел.:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: