Skip to main content

Триденний дитячий тур на Закарпаття

Під час цієї подорожі Ви відвідаєте мальовничий Закарпатський край, відомий цілющими мінеральними джерелами, захоплюючими ландшафтами, своєю гостинністю та неповторним колоритом! Дитячий тур на Закарпаття - чудовий варіант відпочинку в Закарпатті для дорослих та дітей!

Дитячий тур на Закарпаття, програма:

Маршрут: Мукачево – Косино – Кам’яниця – Чинадієво – Ужгород.

День 1

Зустріч групи на вокзалі в Мукачево. Трансфер в готель.

Обід

Дитячий тур на Закарпаття розпочнеться з екскурсії по історичному центру м. Мукачева, яке було засноване у 896 році. У Вас буде можливість прогулятись по затишному бульвару, центральній площі, де розташована Ратуша (зведена у 1906 році). Також Ви побачите Кафедральний костел Святого Мартина - покровителя міста. Неподалік знаходиться готична каплиця Святого Йосипа та пам’ятник святим Кирилу та Мефодію, які створили кирилицю.

Переїзд в Косино (або Берегове), де знаходяться відомі термальні басейни. На Вас чекатиме купання у басейнах відпочинкового комплексу “Термальні води Косино”, середня температура води в яких становить + 41 °C. Це не тільки веселе, але й корисне для здоров’я проводження часу.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. 

День 2 

Сніданок.

Переїзд в село Кам’яниця, де знаходяться руїни Невицького замку, розташованого на вершині живописного пагорба. Замок вперше згадується на початку XIV ст. Старовинні стіни напівзруйнованого замку таять в собі містичну легенду про Погану Діву…

Перерва на обід.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

День 3

Переїзд в Чинадієво, де на Вас чекатиме екскурсія в замок Шенборна (санаторій «Карпати») (колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів). Палац будувався протягом 1890-1895 рр., а навколо нього був розбитий дендрарій з рідкісними порадами дерев. Родзинкою палацу являється те, що він побудований  за астрономічним принципом: палац має 365 вікна (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) та 12 входів (кількість місяців у році). Прогулюючись парком можна помилуватись штучним озером (форма, якого повторює обриси Австро-Угорської імперії на той час), а неподалік від нього вмитись водою з Джерела Краси.

Переїзд до Ужгорода на оглядову екскурсію «Древній град Унгвар». Під час цієї пішохідної екскурсії по Ужгороду Ви побачите: хоральну синагогу, Кафедральний греко-католицький собор, замок Унг, костел Св. Юрія, а також цікаві історичні та архітектурні пам’ятники.

Обід (факультативно). Вільний час.

Трансфер на вокзал в Мукачево. Повернення додому.

Дитячий тур на Закарпаття проводиться для організованих груп за попереднім замовленням.

 

Замовити дитячий тур на Закарпаття можна за тел.:

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: