Skip to main content

Триденний дитячий тур Краса гостинного Закарпаття

Під час цього туру на Закарпаття Ви пізнаєте красу цього краю з усіх сторін: відвідаєте знамениті замки Закарпаття, прогуляєтесь вузенькими вуличками Ужгорода – справжнього серця Закарпаття. А також познайомитесь з природніми дивами краю – озерами, водоспадами, перевалами, оздоровитесь місцевими цілющими водами.

Маршрут: Мукачево – Косино – Келечин - Синевирська поляна – Пилипець – Ужгород.

Програма туру на Закарпаття:

День 1

Зустріч групи на вокзалі в Мукачево. Трансфер в готель.

Обід.

Почати знайомство з Закарпаттям пропонуємо з екскурсії по Мукачево, яке було засноване у 896 році. У Вас буде можливість прогулятись по затишному бульвару, центральній площі, де розташована Ратуша (зведена у 1906 році). Також Ви побачите Кафедральний костел Святого Мартина - покровителя міста. Неподалік знаходиться готична каплиця Святого Йосипа та пам’ятник святим Кирилу та Мефодію, які створили кирилицю.

Переїзд в Косино (або Берегове), де знаходяться відомі термальні басейни. На Вас чекатиме купання у басейнах відпочинкового комплексу “Термальні води Косино”, середня температура води в яких становить + 41 °C. Це не тільки веселе, але й корисне для здоров’я проводження часу.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

День 2

По дорозі до озера Синевир переїзджаємо Воловецький та Синевирський перевали, де зупиняємось на кілька хвилин, щоб можна було зробити вражаючі знимки на згадку про дивовижне Закарпаття. Також зупиняємося в Келечині для дегустації мінеральних вод.

Перерва на обід.

Далі на Вас чекає відвідування наступного об’єкта - озера Синевир. Недаремно його ще називають «Морським оком Карпат», адже вода в ньому надзвичайно чиста і прозора. Озеро знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря і є одним з найбільших та найкрасивіших в Українських Карпатах. Воно утворилося ще 10 тис. років тому в результаті обвалу матеріалу з гір, спричиненого землетрусом. Під час екскурсії до озера Синевир у Вас буде можливість покататися на плоті, прогулятися по невеличкому острівку, який знаходиться прямо посеред озера та помилуватися гірськими пейзажами. 

Далі прямуємо до водоспаду Шипіт, який  відноситься до семи природних чудес України. Кришталево чиста вода тут спадає з висоти 12 м і розбивається об каміння: так утворюються мільярди дрібненьких краплинок, які переливаються на сонці різними барвами. За бажанням, можна покататись на підйомнику на г. Гимба, звідки відкривається захоплююча панорама Боржавського хребта.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Нічліг.

День 3

Сьогодні ми відвідаємо Мукачівський замок «Паланок», який знаходиться на горі вулканічного походження на 70 м вище міста Мукачево. Точної дати заснування твердині не знаємо, але зберігаються відомості, що фортеця була тут вже в ХІ ст. У XIV ст. замок перейшов у власність Федора Коріантовича, який укріпив його та наказав видовбати тут 85-метровий колодязь. А зараз на території замку стоїть пам’ятник славному князю, якому всі потирають палець та загадують бажання. За часів трансільванських князів Ракоці (17-поч. 18 ст.) замок став однією з найукріпленіших фортець Європи. Увіковічнили пам’ять про замок події кінця 17 ст., коли графиня Ілона Зріні три роки протистояла в Паланку військам австрійського цісаря Леопольда І.

Переїзд до Ужгорода на оглядову екскурсію «Древній град Унгвар». Під час цієї пішохідної екскурсії по Ужгороду Ви побачите найцікавіші туристичні пам’ятки закарпатської столиці, а саме: хоральну синагогу, Кафедральний греко-католицький собор, замок Унг, костел Св. Юрія, та багато іншого.

Обід. Вільний час.

Трансфер на вокзал м Мукачево. Повернення додому.

 

Вартість туру на Закарпаття залежить від кількості осіб у групі і дат заїзду. Ви можете дізнатись актуальні ціни зателефонувавши до нашого менеджера. 

 

Замовити дитячий тур на Закарпаття можна за тел.:

 

+38 096 46 33 005

+38 063 27 99 891

Пишіть на нашу електронну адресу: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: