Skip to main content

Солодкий фото тур до Львова

Поєднання Вашого кохання з шоколадом, романтикою міста Лева та чудовою фотосесією - чого ще побажати у день закоханих? Пропонуємо Вам солодкий фото тур до Львова для закоханих пар на День св. Валентина.

Фото тур до Львова для закоханих розрахований на 2 дні.

Львів - місто, в яке неможливо не закохатись з першого погляду...

Це місто романтиків, оповите загадковою таємничістю та чарівним шармом. Пориньте в атмосферу кохання, яку неодмінно створить для Вас романтичне місто Лева!

Під час цього романтичного туру ми познайомимо Вас з найромантичнішим містом України, дамо посмакувати шоколадом та зробимо чудову фотосесію.


Солодкий фото тур до Львова на День Валентина, програма:

1 день

Пропонуємо здійснити незабутню Фотоекскурсію «Львів – місто для закоханих» .

Пішохідна романтична екскурсія по Львову ознайомить Вас з центральною частиною міста та серцем Львова - площею Ринок. Ви почуєте дивовижні історії кохання знаменитих особистостей, поблукаєте затишними вуличками та двориками стародавнього міста, а також завітаєте у величні храми та собори. Під час цієї романтичної прогулянки в невимушеній обстановці Вас буде супроводжувати гід по Львову та професійний фотограф. Протягом романтичної фотоекскурсії по Львову Ви зможете сповна насолодитись знайомством з містом Лева в обіймах коханої людини...

Одним з найкращих сувенірів, який Ви привезете додому будуть не тільки спогади про незабутній романтичний вікенд у Львові, але й низка пам'ятних чуттєвих фотографій Ваших обіймів, поцілунків, дотиків та поглядів на фоні архітектурного Львова.

Тривалість романтичної фотоекскурсії Львовом - 3 години.

2 день

Цього дня на Вас чекатиме смачний романтичний майстер-клас з виготовлення шоколадного серця, який буде проходити в одній із затишних кав'ярень Львова. Ми впевнені, що Ваші почуття один до одного і так достатньо солодкі, а пропонуємо їх підсолодити ще більше за допомогою власноруч виготовленого шоколадного сувеніра!

Тривалість солодкого майстеркласу - 1 година.

 

Ціна та замовлення: 

Замовити або дізнатись ціну на Фото тур до Львова можна за тел.:

+38 096 463 30 05

+38 063 27 99 891

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: