Skip to main content

Легкий похід в Карпати: Ямельницькі скелі, Карпатське море та водоспад Лазний!

Чи знаєте Ви, що зовсім неподалік від Львова знаходиться справжнє кам'яне царство? Адже один з найбільших скельних комплексів Карпат знаходиться саме тут, у Ямельниці. А на додачу - чарівний водоспад Лазний! Ну а ще справжнє Карпатське море! Гайда з нами у похід в Карпати!

Дата: 11 жовтня

Похід в Карпати - програма:

7.00 - час виїзду

10.00 - прибуття в Ямельницю. Початок походу по скелях. 

10.00-14.00 - прогулянка скелями.

14.30 - традиційний обід - страви з бойківської кухні

15.30 - переїзд до водоспаду Лазний

16.00-17.00 - час на водоспаді. 

17.00-20.00 - переїзд до Львова. 

Детальніше про об'єкти подорожі:

Ямельниця - прикарпатське село на Львівщині, де знаходиться велетенський комплекс скель, один з найбільших в Карпатах. Та на відміну від скель Довбуша, чи Тустані, ці скелі дикі! Вони самотньо стоять посеред лісу, вражаючи своєю величчю і загадковим походженням відважних мандрівників. А туристів тут не так багато, якщо порівнювати з тими ж Тустанню та скелями Довбуша. Скелі розкинулись кільцем довкола села і складають окремі комплекси.

Юшкова Яма - найбільший скельний комплекс в околицях Ямельниці. Скелі тут сягають висоти до 30-40 метрів. Походження скель - останці з прадавнього морського дна. Коли море відступило з цієї території, скелі опинились на поверхні. Мільйони років тому вони мали зовсім інший вигляд, а сьогодні, завдяки безперервній роботі вітру та води, отримали такі причудливі форми. 

Карпатське море - це штучне водосховище на річці Стрий та закинута недобудована дамба. У радянські часи тут планували спорудити гідроелектростанцію, використавши велику потужність річки Стрий для забезпечення навколишнього регіону електрикою. На щастя, плани було змінено, адже це могло б обернутись екологічною катастрофою для значної частини Прикарпаття.  

Водоспад Лазний - маловідомий серед туристів, але дуже мальовничий. Вода стікає трьома каскадами з висоти 12 метрів! А це найвищий рівень падіння серед водоспадів Львівщини!

Ціна: 650 грн./особа

У вартість входить:

- переїзд в автобусі

- послуги гіда-гірського провідника

- страхування на час подорожі

У вартість не входить:

- харчування (можна додатково замовити обід Бойківської кухні)

Замовити Похід в Карпати: Ямельницькі скелі, Карпатське море, водоспад Лазний

Тел.:
+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

WhatsApp, Viber:
+38 096 463 30 05

Skype: Daria Zavaliy
Email:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: