Skip to main content

Пригодницький романтичний тур до Львова

Пропонуємо Вам різноманітний відпочинок у Львові з відвіданням романтичної екскурсії по Львову та участю у захопливому пригодницькому квесті! Пригодницький романтичний тур до Львова - чудовий варіант поєднання пригод та романтики у Львові!

Пригодницький романтичний тур до Львова розрахований на два дні. 

Львів - місто закоханих, місто, яке надихає на романтичні вчинки. Старовинна архітектура, бруківка, вузенькі вулички, величні собори та храми, затишні кав'ярні та цукерні... все це таїть у собі загадкову романтику, пронизану чаруючим шармом древнього Львова.

Пригодницький романтичний тур до Львова, програма:

1 день

Екскурсія «Львів – місто для закоханих» - це пішохідна романтична екскурсія Львовом, під час якої Ви познайомитесь з усіма найвидатнішими пам’ятками давнього Львова. Також у Вас буде можливість прогулятись по центральній частині міста та площі Ринок, оглянути панорами середньовічного Львова, почути захоплюючі історії кохання та відчути романтичний дух міста. 

Тривалість романтичної екскурсії по Львову 2 години.

 2 день

Романтичний квест у Львові на день св. Валентина - це чудова можливість проявити свої почуття до коханої людини, виконуючи завдання різної складності та долаючи разом перепони. Під час цього квесту Ви зможете застосувати усю свою творчу  уяву та фантазію. 

Подаруйте один одному масу позитивних емоцій та яскравих нових вражень.

Зробіть свій вікенд у Львові на день. св. Валентина незабутнім!

 

Ціна та замовлення:

Дізнатись ціну та замовити Пригодницький романтичний тур до Львова можна за тел.:

+38 096 463 30 05

+38 063 27 99 891

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: