Skip to main content

Похід на Кострич - Оглядова тераса Чорногори

Хребет Кострич - казковий похід на завершення літа...

Для тих, хто любить Чорногору і хоче сповна насолодитись її величчю! Чи знаєте Ви звідки відкриваються найкращі панорами на Чорногірський хребет? Запрошуємо Вас у похід на Кострич - оглядову терасу Чорногори! Звідси видно усі Чорногірські вершини!

Дата: 29 серпня

Виїзд зі Львова: 5.00

Початок походу: 10:30

Тривалість походу: 7-8 годин

Спуск в Красник: 19.00

Вечеря: 19.30

Повернення до Львова: 00.00

Перепад висот: 850 метрів

Довжина маршруту: 17 км

Найвища точка: гора Кострича (1585 м)

Детальніше про похід на Кострич

Кострич - це хребет, що тягнеться паралельно до Чорногори. Звідси можна одна за одною побачити майже усі Чорногірські вершини. Це і горда красуня Говерла, і велетень Петрос, якого вона злегка заступає, стрімка Ребра та мальовничі Шпиці... Ну а ще Туркул, Бребенескул та Піп Іван Чорногірський.

І якщо Ви скажете, що в Карпатах куди-не-підеш-всюди-гарно - це правда. Але пейзажі  з хребта Кострич дійсно НЕЙМОВІРНІ, ЗАХОПЛЮЮЧІ, ЧАРУЮЧІ... Адже зазвичай у Карпатах ми бачимо красиві види на гірські вершини, що ховаються одна за одною. Та з Кострича велич Чорногори відкривається найбільш масштабно. Адже ось він - найвищий хребет Українських Карпат - як на долоні! Лише спуск вниз та крутий підйом догори, а виглядає ніби на відстані витягнутої руки!

Окрім того, з хребта Кострич відкриваються красиві панорами на Свидовець та Горгани, Покутсько-Буковинські Карпати. 

А ще, Кострич - це чарівний Карпатський ліс... Тихий і недоторканний, де кожен хрусткіт під ногами немов відлунюється від гір, де могутні коріння столітніх дерев пересікають гірську стежину. І тут значно менше туристів, ніж на Чорногорі, що додає цьому лісу ще більшої казковості...

Хребет Кострич - рай для грибників та любителів ягід. А ще, цей хребет багатий полонинами, де випасають худобу та варять сир. Під час походу поспілкуємось з пастухами та скуштуємо бринзи, вурди, буцу.

Ціна: 775 грн./особа

У вартість входить:

- проїзд в автобусі

- супровід гірського провідника

- страхування на час подорожі

- дегустації сиру

У вартість не входить:

- харчування

Замовити  похід на Кострич:

Тел.:
+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

WhatsApp, Viber:
+38 096 463 30 05

Skype: Daria Zavaliy
Email:
info@ekskursiya.com.ua

 

Замовити подорож

Введіть деталі: