Skip to main content

Тур в Бакоту, Подільські Товтри та Дністерський каньйон

Українська Атлантида, загублене місто чи рай на Землі - так кажуть про Бакоту люди, які її відвідали... Пропонуємо Вам самим переконатись у тому, що це дійсно райське місце з найзвичайно красивою природою та неймовірною енергетикою.

Тур в Бакоту, Подільські Товтри та Дністерський каньйон - це подорож найкрасивішими місцями Поділля. Тут буде дуже багато води, каньйон Дністра, водоспад, а також неймовірні фортеці у Кам'янці-Подільському та Хотині, які є чудовим зразком поєднання краси рукотворної та природньої...

Дата поїздки: 8-9 серпня

Тур в Бакоту, Подільські Товтри та Дністерський каньйон - програма*:

1 день: Кам'янець-Подільський -  Бакота

2 день: Катання на кораблику - Хотин - Заліщики - Джуринський водоспад

1 день:

5.00 - Виїзд зі Львова.

8.00 - санітарна зупинка, кава, сніданок.

10.00 - Прибуття  у Кам'янець-Подільський. 

10.00-12.00 - Екскурсія містом та фортецею.

12.00-13.30 - Вільний час. Обід.

13.30-15.00 - переїзд до Бакоти.

15.00-21.00 - Екскурсія. Вільний час. Фотографування. Купання. Релаксація.

21.00 - переїзд до готелю. Поселення.

2 день:

8.00 - сніданок. Виселення

9.00-10.00 - катання на кораблику по Дністру. 

10.00-11.00 - переїзд до Хотина. 

11.00-13.00 - екскурсія в Хотині. Вільний час. Релаксуємо на березі Дністра.

13.30-14.00 - обід.

14.00-15.30 - переїзд до Заліщиків. 

15.30-16.00 - Огляд панорами Дністра.

16.00-16.40

16.40-17.40 - переїзд до Джуринського водоспаду. Фотографування.  Купання. Відпочинок на природі.

23.00 - повернення до Львова. По дорозі - заїзд на вечерю.

*Часові рамки прибуття на туристичні об'єкти вказано орієнтовно.

Коротко про основні об'єкти туру: 

Кам'янець-Подільський - місто, яке називають "Квітка на камені". Вражаюча фортеця, красивий костел з аркою, біля якої усі туристи загадують бажання... і вони здійснюються! Каньйон річки Смотрич, завглибшки до 50 метрів. Міст "Стрімка Лань", з якого стрибають бандж-джампери.

Китайгород- місце, де немає китайців. А натомість є мальовничий каньйон річки Тернава та унікальне з геологічної та красивезне з пейзажної точки зору відслонення порід, або ж скеля.

Бакота - справжній райський куточок і місце, якого немає на карті. Його ще називають "затоплене місто", "Українська Атлантида" чи "рай на землі". Колись тут було село в долині Дністра. Але у радянські часи було прийнято затопити цю місцевість для будівництва вузла гідроелектростанції. Саме ж слово "Бакота" означає "чудове, бажане місце". І це дійсно так. Дністер тут утворює мальовничий каньйон з уривчастими скелями. Вода чистенька. І просто неймовірна атмосфера сонячного Поділля. Якщо хочеться на море, але не світить - Дністер, Бакота та Подільські Товтри стануть чудовою альтернативою! А ще однією туристичною цікавинкою Бакоти є давній скельний монастир, що нависає над Дністром.

Врублівці - прогулянка на кораблику по Дністровському каньйону. Дністровський каньйон - це одне з природніх чудес України. Ми пропонуємо мандрівку на кораблику, що починається з притоки Дністра - річки Тернава. Під час годинної прогулянки, Ви пропливете нижньою частиною Тернави аж до її впадіння у Дністер. А далі помандруєте акваторією цього подільського велета.

Хотин - унікальне місце на карті України як мінімум з двох причин. По-перше, тут знаходиться знаменита, могутня та надзвичайно красива фортеця. По друге, замок стоїть на березі Дністра, який додає Хотину мальовничості. Люди, які уже тут побували, кажуть, що Хотин - місце сили. А якщо поїдете сюди вперше, будьте певні - неодмінно захочете сюди повернутися.

Заліщики - це Середземномор'я в Україні. Адже клімат у цьому містечку набагато тепліший, ніж у сусідів по карті. Справа в тому, що русло Дністра тут утворює таку чудернацьку петлю, що обіймає Заліщики аж з трьох сторін! Ми підіймемось на пагорб, з якого видно усю цю живописну природню картину

Джуринський водоспад - найвищий водоспад на рівнинній частині України. Якщо Ви звикли до Карпатських водоспадів, Вам може видатись незрозумілим звідки ж на рівнинному Поділлі водоспад? За однією з версій водоспад виник у далекому XVII столітті. Щоб здобути Червоногородський замок, звідусіль оточений водою, турки прорубали кам'яний кряж на річці і скерували її у інше русло. А старе русло обірвалося водоспадом. А ще однією родзинкою цієї місцини є романтичну руїни Червоногородського замку.

Вартість: 1500 грн./особа

Вартість для дитини віком від 7до 12 років: 1350 грн./особа*

*В залежності від віку дитини та того, чи займає вона окреме місце у автобусі, для дітей передбачені додаткові знижки. Знижки прораховуються індивідуально.

У вартість входить: 

- проживання в готелі (2-3-місні номери з вигодами)

- харчування - сніданок у 2 день

- автобусний переїзд

- супровід гіда

- страхування під час подорожі

У вартість не входить:

- харчування, крім сніданку у 2 день. Можна замовити перед виїздом. Орієнтовно - 100 грн/особа - комплексний обід/вечеря

- вхідні квитки: 160 грн./дорослий, 95 грн./дит. (сумарно за: Кам'янець-Подільську фортецю, Хотинську фортецю та Бакоту)

- подорож на кораблику - 150-200 грн./особа, залежно від кількості осіб у групі.

Замовити Тур в Бакоту, Подільські Товтри та Дністерський каньйон:

Тел.:
+38 096 463 30 05

+38 063 279 98 91

WhatsApp, Viber:
+38 096 463 30 05

Skype: Daria Zavaliy
Email:
info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: