Skip to main content

Вечірня екскурсія Легенди Львова

Вечірня екскурсія Легенди Львова - це можливість познайомитись з ще однією стороною історії міста - з його легендами. Вигаданими і реальними. Запрошуємо Вас прогулятись вечірніми вулицями старого міста, вечірній час додасть особливої атмосфери та загадковості Вашій екскурсії.

Вечірня екскурсія Легенди Львова триває 2 години.

У Львові історія та легенда завжди ходять поруч, взявшись за руки, і деколи буває дуже тяжко зрозуміти де історична дійсність, а де вигадка.

Саме цим ми і займемось під час вечірньої екскурсії по Львову – спробуємо докопатись до істини, розвіяти міфи, що витають  навколо Львова і з’ясувати звідки ростуть ноги у кожної легенди.

Ви почуєте легенди Львівської Опери та таємниці підземної річки Полтви, прогуляєтесь романтичною вулицею Вірменською – улюбленим місцем кінорежисерів, побачите будинки пір року та львівських амазонок, пам’ятники львівській посмішці та художнику, біля яких збуваються усі загадані бажання.

Ми розгадаємо таємницю місцезнаходження львівських будинків розпусти, побачимо наймістичніший будинок на площі Ринок та почуємо легенди пов’язані з львівською ратушею.

Також Ви побуваєте у будинку, присвяченому львівським легендам, почуєте легенди львівської кави, романтичні історії кохання по-львівськи, легенди пивоваріння у Львові, таємниці львівських будинків та вуличок.

Ціна та замовлення екскурсії:

Вечірня екскурсія Легенди Львова проводиться щодня за попереднім замовленням.

Дізнатись ціну та замовити екскурсію можна за тел. нижче:

 

+38 (063) 183-23-02

+38 (098) 343-58-23

Наша електронна адреса: info@ekskursiya.com.ua

Замовити

_