Skip to main content

Тур Львів для студентів - Магія старого Львова

Якщо Ви старшокласники або студенти і шукаєте яскравих вражень та пригод з друзями, тур Львів для студентів - це мандрівка саме для Вас! Приїзджайте до Львова і ми гарантуємо Вам цікаві екскурсії Львовом та майстер-класи, а також цікаве часопроведення.

Тур Львів для студентів триває 1 день.

Якщо Ви старшокласники, скоро на Вас чекає Випускний вечір та дорога у нове життя. Але так хочеться натішитись останніми моментами у компанії з кращими друзяками, з якими стільки відсиділи за однією партою - пропонуємо Вам феєрверк незабутніх спогадів від поїздки до міста Лева.

Якщо ж Ви студенти і просто шукаєте яскравих вражень від спільної поїздки - цей тур до Львова буде актуальним і для Вас!

Тур Львів для студентів, програма:

Прибуття до міста Лева. Зустріч з гідом.

Екскурсія Львовом "Вулицями старого міста". Для початку пропонуємо ознайомитись з архітектурними перлинами середньовічного Львова. Ви побуваєте на площі Ринок, побачите Ратушу та почуєте історії найцікавіших кам'яниць на площі, прогуляєтесь древніми вуличками та старими кварталами, побачите Оперний театр, завітаєте до вражаючих храмів.

Обід - після насиченої прогулянки пропонуємо Вам смачний обід у тематичному закладі в центрі міста.

Після обіду та перерви на фото та купівлю сувенірів запрошуємо Вас на цікавий майстер-клас у Львові з виготовлення свічок. Свічка - це і гарний подарунок другу та тепла пам'ять про дружню мандрівку до Львова, яка надовго залишиться у Ваших серцях!

Тур Львів для студентів - це наша найкраща туристична програма по Львову для студентів і старшокласників! Приєднуйтесь!

Ціна та замовлення туру:

Тур Львів для студентів проводиться у будь-який період року, за попереднім замовленням.

Замовити тур та дізнатись ціну можна у менеджера. Контакти нижче:

Тел.:

 

+38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

WhatsApp, Viber:

+38 096 46 33 005

Email: info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: