Skip to main content

Одноденний тур Львовом для дітей - Чарівний Львів у шоколаді!

Нестандартний тур Львовом для дітей, під час якого на Вас чекає: захоплююча екскурсія містом, розрахована на дітей, та шоколадний майстер-клас!

Одноденний тур Львовом для дітей, програма:

Знайомство з містом Лева почнемо з базової пішохідної екскурсії по Львову "Львів дитячими очима", яка занурить маленьких непосид в казкову атмосферу середньовічного міста, ознайомить у доступній формі з історичними фактами, легендами, цікавими розповідями про популярні туристичні об'єкти центральної частини міста та площі Ринок. Під час екскурсії по Львову для дітей Ви побачите місто Лева з різних сторін, прогуляєтесь закутками, які приховують таємниці та легенди. А також довідаєтесь де у Львові виготовляють найсмачніший шоколад, карамель та пряники! Трьох-годинна пішохідна екскурсія подарує дітям незабутні спогади та масу позитивних та нових вражень.

Обідня перева.

Вільний час.

На завершення туру Львовом для дітей на Вас чекатиме майстер-клас з виливання шоколадних левів!

Тур Львовом для дітей - Чарівний Львів у шоколаді  - це одна з наших найкращих туристичних програм для дітей на один день!

Ціна та замовлення туру:

Тур Львовом для дітей - Чарівний Львів у шоколаді може бути проведений у будь-який період року, за попереднім замовленням.

Хочете замовити тур або довідатись ціну? Телефонуйте нам:

Тел.: +38 (063) 183-23-02 

+38 (098) 343-58-23 

WhatsApp, Viber:

+38 096 46 33 005

Email:

info@ekskursiya.com.ua

Замовити подорож

Введіть деталі: