Skip to main content

Квест-екскурсія для дітей У пошуках легендарних левів

Пропонуємо до Вашої уваги квест-екскурсію для дітей у Львові, під час якої дітлахи зможуть не тільки активно провести час, але й дізнатись багато нового про середньовічний Львів, а також таємниці, пов'язані з головним символом міста. Гайда шукати левів разом з нами!

Квест-екскурсія для дітей триває 1 годину 30 хвилин.

Всім відомо, що символом нашого міста являється лев – могутній, гордий, благородний та незалежний. Варто тільки придивитись, і Ви побачити рельєфні та скульптурні зображення левів на будинках, кав’ярнях, сакральних спорудах, кам’яницях, брамах, готелях, театрах  та інших багатовікових спорудах. Але мало хто знає, скільки левів є у Львові, адже полічити їх зовсім непросто…  Давайте спробуємо зробити це разом!

Привідкрити завісу цієї загадки допоможе кваліфікований гід Львовом, разом з яким Ваші діти зануряться у пошуки легендарних левів. Під час квест-екскурсії для дітей у Львові, на Вас чекатиме кототка, але цікава і насечена деталями екскурсія довкола площі Ринок. Під час цієї екскурсії центром Львова, Ви придивлятиметесь до архітектурних деталей будинків у центрі міста, розглядатимете скульптури. У Вас буде нагода почути захоплюючі історії та легенди, пов’язані з кожним левом. А далі на Вас чекатиме елемент квесту, коли Ви отримаєте завдання і спробуєте відшукати левів на львівських будинках та полічити їх. Звичайно ж, за це наприкінці квест-екскурсії на дітей чекатиме приємний маленький подаруночок:)

Зануртесь в загадкову атмосферу дивовижних пригод разом з нами!

Квест-екскурсія для дітей у Львові, деталі:

Локація: площа Ринок і її провулки.

Мови проведення: українська, російська, англійська.

 

Ціна та замовлення:

Ціна квест-екскурсії по Львову для дітей розраховується індивідуально для кожної екскурсії.

Квест-екскурсія для дітей у Львові проводиться за попереднім замовленням.

Довідатись ціну та замовити квест-екскурсію можна за тел. нижче:

 

+38 063 183 23 02

+38 098 343 58 23

manager@ekskursiya.com.ua

Замовити

_